Necmettin Erbakan Üniversitesi Kamu 3 Sözleşmeli Personel Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi Kamu 3 Sözleşmeli Personel Alımı

Personel alımı kapsamında yayımlanan ilanlara göre Necmettin Erbakan Üniversitesi 3 sözleşmeli kamu personel alımı yapıyor. İlana göre üniversite sözleşmeli kamu personeli alımı yapıyor. Detaylar haberimizde…

Kamu kurumlarında hizmet etmek isteyenler için Necmettin Erbakan Üniversite resmi gazete üzerinden iş ilanı yayınladı. Paylaşılan resmi gazete ilanına göre Necmettin Erbakan Üniversitesi 3 sözleşmeli kamu personeli alımı yapıyor.

Genel Şartlar

Erkek adayların askerlikten muaf olması kamu haklarından mahrum bulunmamak, daha önce çalıştığı kurum ve kuruluştan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkartılmamış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru Özel Şartları

Microsoft .Net yazılım geliştirme konusunda iyi derecede deneyimli olmak, en az 5 yıl deneyimli olmak, bilgi güvenliği politikalarına hakim olmak, analiz tasarım konusunda deneyimli olmak, mobil uygulama geliştirmiş olmak genel şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurular 21 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 9 Ekim 2021 tarihinde sona ermiş / bitmiş olacaktır. Başvurular online olarak sadece https://www.erbakan.edu.tr resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olup şahsen veya başka yoldan yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. Konya iş ilanları olarak sunulmuştur.

Öğrenim Şartları

Personel alımı kapsamında yayımlanan ilana göre dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak şartı ile Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alıyor.

Dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denk olan yükseköğretim kurumu tarafından kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak öğrenim şartları aranıyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.