Mülakat Şartsız KPSS 55 Puanla Güncel Memur Alımı Açıkladı!

Mülakat Şartsız KPSS 55 Puanla Güncel Memur Alımı Açıkladı!

Mülakat şartsız kurum memur alımı yapacaktır. KPSS 55 puanla güncel memur alımı açıkladı. Mülakatsız KPSS 55 puanla güncel memur alımı yapacağını duyuran kurum farklı farklı kadroları atama yapacaktır.

Devlet personeli olanları kapsamında kurum tarafından mülakat şartsız KPSS yalnızca 55 puanla çalışacak güncel memur alımı açıkladı. Güncel personel alımları iş ilanları için detaylar belirlendi.

Kamu Personel Alımı Kontenjan Bilgisi Şu Şekilde Oldu;

1 büro memuru alımı, 2 şoför alımı, 2 temizlik personeli alımı, 1 teknisyen alımı ve 1 teknisyen alımı ile beraber toplamda 7 kamu personel alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar yukarıda belirtilen şekilde olup alımı yapacak kurum ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak belirlemiştir.

Kamu Personel Alımı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kamu Personel alımı iş ilanlarına başvuru yapacak adaylar için başvurular yalnızca şahsen veya posta olarak yapılması gerekmektedir.

Şahsen veya posta yolu ile adaylar başvuruda gerekli olan belgeler ile birlikte Recep Tayyip Erdoğan Üniversite Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına başvuruda gerekli olan belgeler ile başvuru yapmış olmaları gerekmektedir.

Başvurular alınmaya başlanmıştır. 17 Ekim 2022 tarihinden beri kamu personel alımı başvuruları başlamıştır. En geç müracaatlar ise 31 Ekim 2022 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde yapılacaktır.

Memur Alımı Başvuru Şartları

Büro memuru alımı için aranan şartlar üniversitenin gerekli bölümlerinden mezun olma ve KPSS 75 puana sahip olması gerekiyor.

Şoför alımı için adayların 38 yaşını geçmemesi, KPSS sınavına girmiş olması, D sınıf ehliyete sahip olma, en az 2 yıl deneyimli olma ve lise mezunu olmak gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için KPSS 65 puan sahibi olma, lise mezunu olma ve 35 yaşından gün almama gerekiyor.

Teknisyen alımı için adayların tesisat ile ilgili liselerden mezun olma ve 1 yıl tecrübeli olmak gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.