Muğla Büyükşehir Kamu İşçi Alımı Başvurular Başladı

Muğla Büyükşehir Kamu İşçi Alımı Başvurular Başladı

Büyükşehir kamu işçi alımı yapacağını İŞKUR üzerinden açıkladı. Daimi işçi niteliğinde Muğla Büyükşehir Belediyesi kamu personel alımı yapacağını ilan etti. Başvurular haberimizde yer almaktadır.

İŞKUR üzeri kamu personel alımı ilanı yayınlandı. Kamu kurumlarına personel alımları kapsamında yayınlanan ilanda Muğla Büyükşehir Belediyesi 4 adet işçi alacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi

İŞKUR üzeri Muğla Büyükşehir Belediyesi 4 adet kamu işçi alımı şeklinde bir ilan kurumca ilana çıktı.

Başvuru Tarihleri

İlana başvuru yapmak isteyenler için başvurular 29 Temmuz 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç 10 Ağustos 2021 tarihine kadar saat 8:30 ve akşam 17:30 arasında başvuruları gerçekleştirile bilinecektir.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvuruda aranan şartlar ve istenilen belgeler ile birlikte şeyh mahallesi kocamustaefendi caddesi no: 2 Muğla Menteşe adresine şahsen veya iadeli posta yolu ile yapılacaktır açıklaması yapıldı.

Müracaat Aranan Şartları

Türki Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını başvuru yapacaklar için tamamlamış olmak, başvuru yapacak erkek adayların askerlikten muaf olma, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma ve adayın okuma ve yazmasının olması şartlarının arandığı belirtildi.

mugka-buyuksehir-kamu-personel-alim.jpg

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru yapacak adayın başvuru yapacağı esnada Nüfus cüzdanı Fotokopisi, diploma-mezuniyet belgesi, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin bulunmadığına dair askerlik durum belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf,  adli sicil kaydı belgesi, ikamet şartı için ikametgah belgesi, vukuatlı nüfus kayıt belgesi ve son olarak ise sosyal güvenlik hizmet döküm belgesi belgeleri ile müracaatların gerçekleştirile bileceği belirtildi.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.