MSB İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Sınavsız Kamu Personeli Alımı

MSB İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Sınavsız Kamu Personeli Alımı

Milli Savunma Bakanlığı İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Ekmek Fabrika Komutanlığı kamu personeli alımı için ilana çıktı. MSB personel alımı sınavsız yapılacak. En az ilkokul mezunu adayların başvurusu kabul edilecek.

Milli Savunma Bakanlığı İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Ekmek Fabrika Komutanlığı kamu personeli alımı yapıyor. Yayınlanan ilana göre büro işçi alımı yapacak. MSB personel alımı sınavsız 3 kişi olarak yapılacaktır.

Adaylarda Aranan Ortak Başvuru Şartları;

İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak iş sağlığı ve iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine uygun olarak işlemlerini yürütmek.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı en az ilkokul en fazla orta öğretim mezunu olmak.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. 18-36 yaş aralığında olmak.

msb-tedarik-bolge-baskanligi-kamu-personel-alimi.jpg

Askerlikle ilişiği olmaması gerekmektedir. Kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı var. Beden işçiliği mesleğini yapabilecek durumda olmak.
Yaptırılacak arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir. Müracaat süresinin sonlanmasına müteakip İŞKUR Karabağlar Hizmet Müdürlüğü tarafından oluşturulan nihai listede isimleri bulunan işçi adaylarının, şartları taşıyıp taşımadığının belirlenmesi için, 15/16 Aralık 2021 tarihlerinde İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Lojistik Destek Komutanlığı İşçi Münasebetleri kısmı Hilal /KONAK adresine aşağıda belirtilen evrakları bizzat teslim etmeleri gerekmektedir.

İbraz Edilecek Belgeler;

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, öğrenim belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi, askerlik Durum belgesi, adli sicil kaydı ve vukuatlı nüfus kayıt örneğini isteniyor. Engelli olduğuna dair sağlık kurulu raporu gerekiyor.

Müracaatların Alınma Şekli

Başvuruları 00006438060 iş ilan numarası ile 6 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar yapılması istenmektedir. İŞKUR ilanları dışında yapılan başvuru kabul edilmeyecektir

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.