Melikgazi Belediye kamu personeli alımı başvuruları(10 Haziran)

Melikgazi Belediye kamu personeli alımı başvuruları(10 Haziran)

Yerel yönetimler tarafından kamu personeli alım için başvurular yapılmaya devam ediyor. Melikgazi Belediyesi bünyesine yeni alınacak kamu personelleri için başvurular 10 Haziranda bitiyor. Belediye personel alımı başvuru şartları neler?

Yapılan yerel yönetimler kamu personeli alım ilanları ile Kayseri Melikgazi Belediyesi bünyesine 5 kişi alımı için başvurular yapılmaya devam ediyor. Başvuruların başladığını fark etmeyen Türkiye Genelinden bütün iş arayan vatandaşların haberdar olması için yayınlıyoruz.

Kayseri İş İlanı Melikgazi Belediyesi 5 Zabıta Memuru Alımı Genel Bilgi

Kayseri iş ilanı ile alınacak 5 Zabıta Memuru alımında personeller Genel İdare Hizmetleri sınıfında 9 dereceli kadro ile alınacak olup;

1 Zabıta Memuru adayı lisans mezunu adayları arasından, B sınıfı ehliyeti olan ve P3 puanı en az 65 olan kişiler başvuru yapabilecek.

2 Zabıta Memuru lisans Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Endüstri Mühendisi, Harita Mühendisi, Çevre Mühendisi bölüm mezunu olan ve P3 puanı 65 olan, B sürücü ehliyeti olan kişiler arasından alınacak,

1 Zabıta Memuru Yabancı Dil Sınavından en az E seviyesinde puanı olan lisans mezunu, B sınıfı ehliyeti olan, P3 puanı 65 olan kişiler arasından alınacak,

1 Zabıta Memuru kamu personeli ise lisans mezunu, Yabancı Dil Sınavı Arapça dilinden en az E seviyesinde olan, B ehliyetli, P3 puanı 65 olan kişiler arasından alınacak.

Belediye Kamu Personeli Alımı Şartları

Adayların Türk vatandaşı olması,

Adayların askerlik ile ilgisi olmaması,

Mesleğini sürekli yapmasına engel olabilecek beden ve zihinsel hastalığı olmaması,

Başvuru son günü hesabıyla 31 yaşından gün almamış olması bazı şartlardandır.

Melikgazi Belediyesi Kamu Personeli Alım Başvuruları Başladı

Belediye kamu personeli alım başvuruları şu an devam etmekte olup 10 Haziran 2021 tarihine kadar şahsen Belediyenin iletişim merkezine yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.