Mehmet Akif Üniversitesi 16 Kamu Şoför Bahçıvan Personel Alımı

Mehmet Akif Üniversitesi 16 Kamu Şoför Bahçıvan Personel Alımı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 16 personel alımı yapıyor. Kamu bahçıvan, şoför, teknisyen ve büro memuru alımı yapıyor. Adaylarda aranan şartların başında en az KPSS 55 puan olarak ilan edildi.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 16 personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre göre büro personeli, teknisyen, şoför, bahçıvan, temizlikçi, koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor.

Kamu İlanına Kimler Başvuru Yapabilir;

Büro personeli alımı (memur alımı) için muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları, muhasebe ve vergi uygulamaları önlisans programlarından birinden mezun olmak.

Teknisyen alımı için laborant ve veteriner sağlık teknikerliği veya veteriner sağlık teknikerliği önlisans programlarından birinden mezun olmak.
Şoför alımı için herhangi bir önlisans programından mezun olmak, d ve c sürücü belgelerine sahip olmak. KPSS p3 puan türünden en az 55 puan almış olmak.

Bahçıvan alımı için lise ve dengi okulların; bahçecilik alanı ve dalları tarım teknolojileri alanı ve dalları tarım alanı ve dallarının birinden mezun olmak. B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı için 2020 KPSS P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, erkek adayların en az 1.70 boyunda olması kadın adayların ise 1.60 boyunda olmaları gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuran erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.

Devlet Personel Alımı Başvuru Şekli ve Zamanı;

Burdur Üniversite başvuruları 12 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 26 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular www.mehmetakif.edu.tr linki üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.