MEB Proje Kapsamında Kamu Personeli Alımı Başvuruları

MEB Proje Kapsamında Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Milli Eğitim Bakanlığı Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesi kapsamında yer alan görev için izleme ve değerlendirme memur alımı yapılacağı ilanı verildi. MEB başvuruları nasıl yapılacağı detayları haberimizde…

MEB Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesinde bünyesinde çalışacak izleme ve değerlendirme uzmanı alınacağının belirtilmesi ile adaylarda olması gereken şartlar yayımlandı. Covid- 19 nedeni ile öğrencilerin okullarından uzak kalmasından dolayı uzaktan öğrenme yolu ile güvenli okullaşma sağlamak için ülkemizde eğitim sektörünü desteklemek amaçlanmaktadır.

Projede Görevin Kapsamı

İzleme ve değerlendirme uzmanı personelin projenin tüm izleme, değerlendirme ve raporlama zamanlarının etkinleştirilebilmesi adına iş takviminde yer alan faaliyetler ile hedefler üzerinde alanında liderlik yapması beklenmektedir. Hizmet süresi Proje kapanış tarihi gününe kadar öngörülmekte olup danışman işin tabiatı gereği mobil olarak çalışacaktır.

İş Başvurusunda Gerekli Olan Deneyimler

İzleme ve Değerlendirme Uzmanı iş başvurusunda gerekli olan deneyimler;

Üniversitelerin 4 yıllık lisans programlarından mezun olması,

En az 8 yıl kadar mesleki alanda deneyime sahip olması,

Uluslararası finans kurumları tarafından finanse edilen projelerde iş alanı olan izleme ve değerlendirme konularında en az 3 yıl kadar benzer şekilde deneyime sahip olması,

İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olması,

Veri analiz ve görselleştirme programları alanında kanıtlanabilir deneyimin bulunması,

Güvenli okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesi bünyesinde projenin izleme, değerlendirme ve raporlama zamanlarının en iyi şekilde etkinleştirilmesi bakımından iş takviminde tanımlanan faaliyetler ile hedefler doğrultusunda işini en iyi biçimde yapacak İzleme ve Değerlendirme uzmanı alımı yapılacaktır.

Uzman alımı ile ilgili her türlü detaylar için Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü web sayfasından yer almaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.