Malatya Pütürge Belediye İİBF mezun kamu personeli alımı yapıyor

Malatya Pütürge Belediye İİBF mezun kamu personeli alımı yapıyor

Malatya Pütürge Belediyesi en son ilanlarla bünyesine İİBF mezun kamu personelleri alımı yapıyor. İİBF kamu personel alım ilanına kimler başvurabilecek? Başvurular nasıl ve nereye yapılacak haberimizde.

Güncel resmi iş ilan ile yayınlanan Malatya Pütürge Belediyesi 4 İİBF kamu personeli alım işlemlerine başladı. Alınacak personeller Devlet Memurları Kanununa göre çalıştırılacak.

İİBF Mezun 1 kişi Ayniyat Saymanı alınacak

İİBF mezun personel alımında 1 kişi Ayniyat Saymanı kadrosunda alınacak olup kadın ve erkek adayların lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, iktisat, Kamu Yönetimi veya Maliye programlarının herhangi birinden mezun olması, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, 2020 yılı KPSS P3 puanı en az 60 olması,

İİBF kamu personeli alım 1 kişi Bilgisayar İşletmeni alınacak

İİBF kamu personeli alım 1 kişi Bilgisayar İşletmeni olarak alınacak başvuracak kadın ve erkek adayların lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi veya Maliye Programlarının herhangi birinden mezun olması,

Adayların bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olması veya bitirdiği okulun ders müfredatında en az iki dönem bilgisayarla ilgili ders aldığını belgelemesi veya bilgisayara ilişkin konularda kurumlarca açılan en az 60 saatlik hizmet içi eğitimlere katılıp başarılı olduğunu gösterir belgeye sahip olması, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, KPSS P3 puanının en az 60 olması şartları bulunmaktadır.

puturge1.jpg

Pütürge Belediyesi 1 VHKİ memur alımı yapacak

İlan içeriği ile Pütürge belediyesi 1 VHKİ ünvanlı memur alımı yapıyor. Alınacak kadın ve erkek personellerin lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi veya Maliye Programlarının herhangi birinden mezun olması,

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olması veya bitirdiği okulun ders müfredatında en az iki dönem bilgisayarla ilgili ders aldığını belgelemesi veya bilgisayara ilişkin konularda kurumlarca açılan en az 60 saatlik hizmet içi eğitimlere katılıp başarılı olduğunu gösterir belgeye sahip olması, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, 2020 KPSS P3 puanının en az 60 olması şartları bulunmaktadır.

GİH kadrosu 1 Tahsildar personel alınacak

GİH kadrosundan 1 Tahsildar personel alımında kadın ve erkek adayların lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, iktisat, Kamu Yönetimi veya Maliye programlarının herhangi birinden mezun olması, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, 2020 KPSS P3 puanı en az 60 olması şartları bulunmaktadır.

Başvurular nereye ve ne zaman yapılacak?

Şartları taşıyan Türkiye genelinden bütün adaylar sözlü sınava katılabilmek için başvurularını 03 Mart 2021 tarihinden itibaren 08 Mart 2021 tarihine kadar elektronik olarak kılavuzda istenen belgeleri hazırlayarak Pütürge.bel.tr adresine veya şahsen ya da iadeli taahhütlü olarak posta yolu ile başvurularını yapabileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.