Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 10 Memur Alımı

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 10 Memur Alımı

Personel alımı ilanlarına göre Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden Ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 10 memur alımı yapıyor. Kimler Bakanlık ilanlarına başvuru yapabileceği detayları haberimizde…

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 10 memur alımı yapıyor.

Başvuru bilgisi

Başvurular 9 ağustos tarihinden bu yana alınmaya başlamış olup en geç müracaatların 18 Ağustos tarihinde sona ereceği belirtilecektir. Başvurular ttps://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden giriş yaparak, e-devlet üzerinde belirtilen tarihler arasında başvuruların açılması üzerine başvurular başlayacaktır ve sona erecektir.

Başvuru şartları

Belirtilen konular için en az 3 yıl, diğerleri için en az 5 yıl mesleki tecrübeye sahip bulunmak. Başvuruda bulunacak erkek adaylar için askerlik ile ilgisinin veya ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Gerekli belgeler

Güncel programlama dillerinden en az iki tanesine ilişkin belge veya belgeler, fotoğraflı ve detaylı özgeçmiş, her bir pozisyon için özel şartlar kısmında istenilen sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler istenmektedir.

İlana göre alımı yapılacak unvanlar olarak 1 kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, 2 yazılım geliştirme uzmanı, 2 coğrafi bilgi sistemleri yazılım geliştirme uzmanı ile beraber toplam 10 personel alımı yapıyor.

Öğrenim şartları

Üniversitelerin başvuru kılavuzunda da belirtildiği üzere yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği yükseköğretim kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.