KTÜ Farabi Hastanesi 5 Personel Alımı (Lise ve Lisans Başvuruları)

KTÜ Farabi Hastanesi 5 Personel Alımı (Lise ve Lisans Başvuruları)

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi 5 personel alımı başvuruları başlıyor. Başvuru yapacak adaylar lise ve lisans mezunu olması talep edilmiştir. KTÜ Hastane personeli alımı ilanlarına kimler başvuru yapabilecek.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Personel Alımı Duyurusu

KTÜ Farabi Hastanesi 5 personel alımı lise ve lisans mezunu adaylar arasından yapacak. Sınavsız bir şekilde KPSS puanı ile yerleştirme yapılacak. Başvuruları 26 Temmuz 2021 tarihinde başlayacak olup 9 Ağustos tarihine kadar devam edecektir.

Adaylarda Aranan Ortak Şartları Neler?

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişiği bulunmaması istenmiştir. Adaylar mezuniyetine göre; 2020 KPSS Lisans (B) grubu ve 2020 KPSS Ortaöğretim (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

Öğrenim Durumları

Lise ve lisans mezunu hemşirelik bölümü mezunu olanların başvurusu alınacak. Hastane sağlık personeli alımı için adaylardan hangi belgeler istenecektir. Hastane personeli alımı branşı hemşire alımı olarak yapılacak.

Başvuruda İstenen Belgeler

Mezuniyet belgesinin e-Devletten alınmış barkodlu bir nüshası (e-Devletten mezuniyet belgelerini temin edemeyenler mevcut mezuniyet belgesinin bir nüshasını ekleyebilirler.). 2020 (Lisans) KPSS ve 2020 (Ortaöğretim) KPSS sonuç belgesinin barkodlu bir nüshası. Nüfus cüzdanı örneği. Son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf (Başvuru işlemleri sırasında bilgisayar ortamında başvuru dilekçesine eklenecektir).

Başvuruları 26 Temmuz 2021 ile 9 Ağustos 2021 tarihleri arasında Üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.