KTÜ En Az Lise Mezun 39 Kamu Personeli Alımı (Büro- Özel Güvenlik)

KTÜ En Az Lise Mezun 39 Kamu Personeli Alımı (Büro- Özel Güvenlik)

KTÜ bünyesinde en az lise mezunu olarak çalıştırılacak 39 kamu personeli alımı yapılacak. Büro ve Özel güvenlik dahil birçok mesleklerde yapılacak bu personel alımına kimler başvuru yapabilecek? KTÜ personel alımı ne zaman?

KTÜ olarak da bilinen Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından yapılan son ilan açıklaması ile bünyesine 39 kamu personeli alımı yapacak. Alınacak personeller ilgili mevzuat gereği sözleşmeli pozisyonlarda çalıştırılacaklar.

KTÜ devlet personeli alımı adaylarının maaşları üniversite merkez ve özel bütçesinden karşılanacak ve personellerin seçiminde yazılı ve sözlü sınavları düzenlenmeden 2020 KPSS P94, 2020 KPSS P93, 2020 KPSS P3 puanlarına göre yapılacak sıralama sonrasında boş kadrolara atama işlemleri yapılacak.

Karadeniz Teknik 2021 Yılı Boş Kadroları

Karadeniz Teknik bünyesine alınacak 39 sözleşmeli personel alımı için açıklanan boş kadrolar şu şekilde;

Güvenlik Görevlisi personel alımı için 10 kişilik boş kadro açıklanmış ve adaylarda aranan başlıca özellikler en az lise mezunu olmaları, adaylarının boylarının erkeklerde 170 santim, kadınlarda 160 santim olması ve 15 Aralık 2021 tarihi itibariyle adayların 34 yaşını doldurmamış olması şartları bulunmakta.

Büro Memuru alımı olarak alınacak 6 kamu personeli alımı adaylarından 2 kişi önlisans çağrı merkezi mezunlarından,1 kişi matematik bölümü lisans mezunları arasından, 1 kişi fizik bölümü lisans mezunları arasından, 1 kişi işletme bölüm mezunları arasından, 1 kişi istatistik ve bilgisayar lisans mezunları arasından alınacak.

Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı olarak yapılacak 10 kişi alımı için adayların lise mezunu olmaları, 15 Aralık 2021 tarihi ile 29 yaşını doldurmamış olmaları şartları aranmakta.

Teknisyen kamu personeli alımı olarak 5 kişi alınacak olup 2 kişi lise metal mezunları arasından, 1 kişi lise iklimlendirme mezunları arasından, 1 kişi lise inşaat teknolojisi mezunları arasından,1 kişi metal teknolojisi mezunları arasından alınacak.

Hemşire olarak alınacak 8 personel alımında 4 kişi lisans, 2 kişi lisans sağlık yüksekokulu mezunu, 2 kişi lise mezunu personel adayları arasından seçilecekler.

KTÜ 2021 Personel Alımı Başvuruları Başladı

KTÜ 2021 yılı personel alımı için şartları taşıyan personel adaylarının başvurularını 15 Aralık 2021 tarihine kadar üniversite personel dairesi başkanlığı internet adresi olan “online.ktu.edu.tr” adresinden yapmaları gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum