KPSS’li KPSS’siz 2041 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

KPSS’li KPSS’siz 2041 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Göç İdaresi, Eti Maden, Ticaret Bakanlığı, İstanbul ile Ankara Büyükşehir Belediyesi KPSS’li KPSS’siz 2041 kamu personeli alımı başvuruları başladı. İlan durumlarına göre lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir.

Ticaret Bakanlığı, Göç İdaresi, Eti Maden, Ankara Büyükşehir ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2041 kamu personeli alımı ilanlarının verilmesi ile pek çok aday gerekli olan şartlar ve pozisyonlar hakkında detaylı bilgi sahip olabilmeleri için duyuru yapıldı.

Eti Maden İşletmeleri, Ticaret Bakanlığı ve Harran Üniversitesi gibi pek şok farklı branşta ve kontenjanlarda tam olarak 2 bin 41 işçi alımı için başvurular beklenmektedir. 6 kamu kurumun yeni işçi, memur ve personel alımları için gerekli olan şartlar bulunmaktadır.

İşçi, Personel ve Memur Kontenjanları

278 kişi İstanbul Büyükşehir Belediyesi,

250 kişi Ankara Büyükşehir Belediyesi,

1309 kişi Göç idaresi Genel Müdürlüğü,

67 kişi Eti Maden İşletmeleri,

60 kişi Ticaret Bakanlığı,

17 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı için başvuruların başladığını ilan etti.

6 kurum 2 bin 54 işçi, personel ve memur alımlarının yapılacağı iş başvuru ilanı ile pek çok aday gerekli şartları tamamlaması durumunda başvuru yapmaları mümkün olmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

İBB 278 kadrolu yeni devlet memuru alımları için ilan verildi ve başvuru için ikamet şartı bulunmamaktadır. Türkiye genelinde yapılacak olan değerlendirme KPSS sınavı üstünlüğüne göre yapılacaktır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Türkiye genelinde yapılacak olan Ankara Büyükşehir Belediyesi 250 zabıt memur alımı başvuruları 30 Haziran tarihine kadar yapılması mümkün olmaktadır.

Eti Maden İşletmeleri Kamu Personeli Alımı

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü ile Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 67 sürekli işçi alımı başvuruları 21 Haziran itibarı ile başlamaktadır.

Ticaret Bakanlığı Kamu Personeli Alımı

Ticaret Bakanlığı bünyesinde çalışmak üzere 60 kamu personeli alımları kadrolu statüde Genel İdari Hizmetler “GİH” sınıfı 8 ve 9. derece kadrolar için olacaktır.

Bu ilanların tüm detayları sitemiz içerisinde bulunan arama yerine kurum ismi yazılarak ulaşılabilir. Her ilanın ayrı özelliği ve başvuru son tarihleri bulunuyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.