KOSGEB 2 Sözleşmeli Kamu Personeli Alacak

KOSGEB 2 Sözleşmeli Kamu Personeli Alacak

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı 2 sözleşmeli kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. KOSGEB İlanına göre 2020 ve 2021 KPSS puanları kullanılacak.

KOSGEB Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İlanı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı 18 Ekim 2021 tarihinde yayınladığı ilana göre 2 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Başvuruları 15 Ekim tarihinde başladı ve 5 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek.

KOSGEB Başvurusu Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını form doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle istenilen belgelerle birlikte en geç 05 Kasım 2021 tarihi saat 17:30’a kadar Hacı Bayram Mah. İstanbul Cad. No: 32 06050 Ulus / Altındağ / ANKARA adresinde bulunan KOSGEB Başkanlık Binası Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına şahsen/posta/kargo ile yapacak. Başvuru formu kurumun resmi internet sitesinde yer almaktadır.

kasgeb-kamu-isci-alimi-ilanlari.jpg

Öğrenim durumu şartları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

En az KPSS 70 puanı bulunan adayların başvurusu alınacak. Kıdemli yazılım geliştirme uzmanı ve yazılım geliştirme uzmanı alınacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum