Kocaeli Gebze Üniversite En Az KPSS 40 Puanla 31 Kamu Personel Alımı

Kocaeli Gebze Üniversite En Az KPSS 40 Puanla 31 Kamu Personel Alımı

Kocaeli Gebze Üniversitesi güvenlik görevlisi, spor uzmanı ve temizlik görevlisi alımı 31 kadro ilan edildi. En az KPSS 40 puan şartı bulunuyor. Son dönemlerde KPSS bu kadar düşük bir ilan yayınlanmamıştır.

Kocaeli Gebze Üniversitesi güvenlik görevlisi alımı, spor uzmanı alımı, temizlik görevlisi alımı, hizmetli alımı, şoför alımı ve avukat alımı 31 kadro yayınlandı. Başvuruları elektronik ortamda yapılacak. Kamu personel alımı başvuru branşlarına göre detaylar şöyle;

Başvuru yapacaklar en az lise mezunu olabilecektir. 21 Ocak 2022 ile 4 Şubat 2022 başvuruları alınacaktır. Üniversite Personel Daire Başkanlığına iletilmek üzere; Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

Hizmetli alımı Ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS-P94) en az 40 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak, Açık ve kapalı alanda temizlik hizmetleri görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak.

Bahçıvan alımı Ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS-P94) en az 50 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak, Bahçe-peyzaj ve tarımsal işlerde görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak,

Güvenlik görevlisi alımı; 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşıyor olmak, Ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış (silahlı/ silahsız) özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS-P94) en az 70 puan almış olmak, 7/24 saat esasına göre vardiyalı olarak kapalı ve açık alanlarda çalışmasına engel durumu olmamak. 170 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10 dan fazla, 13 den az olmamak, (Örneğin;180 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 80+10=90 dan fazla, 80-13=67 den az olmaması gerekmektedir.) Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 30 yaşından gün almamış olmak, Açık ve kapalı alanda koruma ve güvenlik hizmetleri görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak.

Şoför alımı; Ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS-P94) en az 60 puan almış olmak. D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Psikoteknik belgesi almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak.

Spor uzmanı alımı; En az lisans düzeyinde eğitim veren yükseköğretim kurumlarının beden eğitimi veya spor eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak. Cankurtaranlık belgesine sahip olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS-P3) en az 70 puan almış olmak. Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 30 yaşından gün almamış olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmaması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum