Kocaeli Gebze Belediye Başkanlığı 30 Zabıta Memuru Alımı

Kocaeli Gebze Belediye Başkanlığı 30 Zabıta Memuru Alımı

Gebze Belediye Başkanlığı 30 zabıta memuru alımı yapacaktır. Kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan alımlar için 8. ve 9. derecede kadrolara atama gerçekleşeceği açıklanmıştır. İlk defa atanmak üzere zabıta memuru alımı ilanına ilişkin detaylar...

Zabıta Alımı İş İlanı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı Gebze Belediye Başkanlığı tarafından zabıta memuru alımı ilanı yayımlandı. GİH kadrosuna atanmak üzere yapılacak olan alımlar için 30 zabıta memuru alınacağı bilgisi paylaşıldı.

Önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan alım ilanına göre 2022 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme sınavına katılmış olmanız ve 2022 yılında ve önlisans için P - 93 lisans için lisans için ise P - 3 puan türünde 70 taban puanını karşılıyor olmamız gerekmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilan sunuldu.

Zabıta Alımı İlanına Kimler Başvuru Yapacak? Aranan Kriterler Nelerdir?

Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi lisans mezunlarından 20, Mahalli İdareler veya Yerel Yönetimler önlisans mezunlarından ise 10 personel alımı yapılacaktır.

En az B sınıfı ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl veya beden sağlık problemi bulunmayan adaylardan yapılacak olan alım için Türk vatandaşı olmamız gerekmektedir.

Kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olması sonuçların adaylardan yapılacak olan alım için sabıka kaydınızın olmaması istenmektedir.

Daha önce çalışmış olduğunuz kurumlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenler ile işten ayrılmamış olmanızı istemektedir.

Zabıta memuru alımı kadrolarına başvuru yapabilmek için erkeklerin en az 1,67 m kadınların ise 1,60 m boyunda olması istenmektedir.

İlanın yayın tarihi itibariyle 31 yaşından gün almamış ve 18 yaşını tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik durumu olarak askerlikle ilgisinin bulunmaması veyahut yedek sınıfa geçirilmiş olması veya ertelenmiş olmasını istemektedir.

Kamu Memur Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak? Tarihleri Nedir?

Belediye Başkanlığı tarafından Kocaeli iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatlar 23 Eylül 2023 ve 27 Eylül 2023 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde alınacaktır. Zabıta Müdürlüğü Trafik Eğitim Parkı’nın yer aldığı; Arap Çeşme Mahallesi 1051/1 Sokak No:18 Gebze/KOCAELİ adresine bizzat yapmanız gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.