Kızılay 2021 Yılı En Az İlkokul 12 Unvan Personel Alımı Başvuruları

Kızılay 2021 Yılı En Az İlkokul 12 Unvan Personel Alımı Başvuruları

Kızılay tarafından yayınlanan personel alımı açıklaması ile en az ilkokul mezunu 12 kadro ve unvan da yani kamu personeli alımı yapılacak. 2021 yılı Kızılay yeni personel alımı ünvanları neler? Kızılay başvuruları nasıl yapılacak?

Kızılay tarafından yapılan açıklama ile 2021 yılı için kurum bünyesine 12 kadroda en az ilkokul mezunu adaylar arasından yeni personel alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylarda en az ilkokul mezunu olma şartı aranıyor. Başvuru ekranı haberin sonunda sunuldu.

Kızılay Kamu Personeli Alımı Açık 12 Kadro Ünvanları Neler?

Kızılay kamu personeli alımı için yapılan açıklamada yayınlanan boş kadro ve ünvanlar;

Yaşlı Bakım Teknikeri,

Temizlik Görevlisi,

Bina Teknik İşler Görevlisi,

Sosyal Hizmetler Uzmanı,

Hobi ve Etkinlik Öğreticisi,

Hemşire,

Muhasebe Görevlisi,

Garson,

Fizik Tedavi Sorumlusu,

Aşçı,

Çamaşırhane Görevlisi,

Aşçı Yardımcısı kadroları açıklandı.

Kızılay Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Kızılay personel alımı başvuruları Kızılay ın resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olup adayların “başvuru.kızılaykariyer.com” üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor.

Kızılay Yaşı Bakım Teknikeri Memur Alımı

Kızılay Yaşlı Bakım teknikeri memur alımı için adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları, mesleğinde en az 2 yıl tecrübe sahibi olması ve İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan adaylar aranıyor.

Kızılay Temizlik Görevlisi Alımı İşçi Alımı

Kızılay temizlik görevlisi alımı ilanı için işçi alımı yapılacak. Adaylarda aranan başlıca özellikler en az ilkokul mezunu olmaları, iki yıl çalışma deneyimi olması, İstanbul Avrupa yakası ikametli olması ya da ikamet edebilecek olması şartları aranmaktadır.

Kızılay Bina Teknik İşler Görevlisi Devlet Personeli Alımı

Kızılay Bina Teknik İşler Görevlisi devlet personeli alımı için adayların teknik lise mezunu olmaları, en az 3 yıl meslek deneyimi olması, askerlik ilişiği olmaması gibi şartlar aranmakta.

Kızılay Sosyal Hizmet Uzmanı Kamu Personeli Alımı

Kızılay Sosyal Hizmet Uzmanı kamu personeli alımında adayların lisans sosyal hizmet bölüm mezunu olmaları, üç yıl mesleki deneyim sahibi olmaları, geriatri alanı yeniliklerini takip eden personel alımı yapılacak.

Kızılay Hobi ve Etkinlik Öğreticisi Personel Alımı

Kızılay Hobi ve Etkinlik Öğreticisi personel alımı adaylarının üniversite ilgili bölüm mezunu olmaları ya da bu alanda sertifika sahibi olması, dört yıl alanında tecrübeli olması şartları aranmaktadır.

Kızılay Hemşire Memur Alımı

Hemşire olarak yapılacak memur alımında adayların en az sağlık meslek mezunu olması ama lisans hemşireler tercih edilecek, alanında en az 2 yıl deneyim gibi şartlar aranmakta.

Kızılay Muhasebe Görevlisi Kamu Alımı

Muhasebe görevlisi olarak yapılacak kamu alımı için adayların lisans muhasebe, iktisat, maliye gibi bölüm mezunu olmaları, 3 yıl genel muhasebe tecrübesi olması, SAP muhasebe uygulamalarına hakim olması gibi şartlar aranılmaktadır.

Kızılay Bünyesine Garson Personel Alımı

Garson personel alımı için adayların asgari lise mezunu olmaları, alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmaları gibi şartlar aranılmaktadır.

Fizik Tedavi Sorumlusu Kamu Personel Alımı

Fizik tedavi boş kadrosuna yapılacak kamu personeli alımı adaylarının üniversitelerin bu alanlarından mezun olmuş olmaları ya da bu kulvar da sertifika sahibi olmaları, alanında en az 4 yıl tecrübe sahibi olmaları gibi şartlar aranılmaktadır.

Kızılay 2021 Yılı Aşçı Personel Alımı

2021 yılı Aşçı personel alımında adayların üniversitelerin ilgili alanlarından mezun olması ya da sertifika sahibi olmaları, mesleklerinde en az 6yıl deneyim sahibi olmaları gibi başlıca şartlar aranılmaktadır.

Sertifikalı Çamaşırhane Görevlisi Personel Alımı

Çamaşırhane görevlisi olarak alınacak personel adaylarının bu alanda sertifika sahibi olmaları, mesleki yeterliliklerini belgelemeleri, en az 3 yıl deneyim sahibi olmaları, kumaş yıkama koşulları bilgisi olan personeller alınacak.

Aşçı Yardımcısı 2021 Yılı Personel Alımı

Aşçı yardımcısı 2021 yılı personel alımı için adayların üniversite ilgili bölüm mezunu olmaları  ya da sertifika sahibi olmaları, en az iki yıl alanında tecrübesi olması gibi başlıca şartlar aranılmaktadır.

Başvuru Ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
14 Yorum