Kıyı Emniyeti 19 Daimi İşçi Alım İlanı

Kıyı Emniyeti 19 Daimi İşçi Alım İlanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kamu personeli statüsünde 19 daimi işçi alım ilanı yayınladı. İşçi alımı ilanına kimler nasıl başvuru yapabilecek. Kıyı Emniyeti başvuruları İŞKUR İş ilanları ile yapılacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 31 Mayıs 2021 resmi gazete duyurusuna göre kamu personeli statüsünde olmak üzere 19 daimi işçi alımı yapacağını ilan etti. Kıyı Emniyeti alım başvuruları İŞKUR iş ilanları ile yapılacak. İlana göre iç denetçi, mimar, mühendis ve kaptan unvanlarında görev verilecek.

İkinci Kaptan Alımı 7 Kişi Başvuru Şartları

Denizcilik fakültesi, yüksek denizcilik okulu, deniz harp okulu ve üniversitelerin güverte/deniz ulaştırma işletme, deniz ulaştırma işletme mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

İkinci Mühendis Alımı 9 Kişi Başvuru Şartları

Denizcilik fakültesi, yüksek denizcilik okulu, deniz harp okulu ve üniversitelerin makine bölümü, gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği ve makine mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

Mimar Alımı 1 Kişi Başvuru Şartları

Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren mimarlık bölümünden ya da bunlara denkliği yükseköğretim kurulunca kabul edilen yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak.

İç Denetçi Alımı 2 Kişi Başvuru Şartları

En az dört yıl süreli eğitim veren yükseköğretim kurumları ile denkliği yükseköğretim kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki eşdeğer eğitim kurumlarından birinden mezun olmak.

Başvuru yapacak adaylar Türkiye İş Kurumu üzerinden 31 Mayıs 2021 ile 4 Haziran 2021 tarihleri arasında işlem yapabilecektir. Elektronik ortamda başvuru kabul edilecek olup seçileceklere mülakat sınavı uygulanacaktır. Mülakat sınavı ile alakalı olarak tüm detaylar kılavuz şeklinde sunuldu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.