Kıyı Emniyet Müdürlüğü 9 Kamu Personeli Alacak (27 Eylül-1 Ekim)

Kıyı Emniyet Müdürlüğü 9 Kamu Personeli Alacak (27 Eylül-1 Ekim)

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 9 kamu personeli alımı için İŞKUR iş ilanları yayınladı. 27 Eylül ile 1 Ekim 2021 tarihleri arasında başvuru kabul etmektedir. Daimi statüde ilana başvuru Türkiye genelinden nasıl kabul edilecek.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Kıyı Emniyet Müdürlüğü daimi 9 kadroda personel alımı yapacağını ilan etti. Kamu Kurumu İŞKUR iş ilanları üzerinden ilana çıkarak aynı yerden başvuruları kabul etmektedir. Adaylar başvurularını anlık olarak yapabilecek olup 1 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapabilecektir.

kiyi-emniyeti-genel-mudurlugu-kamu-personel-alim.jpg

İŞKUR 00006306751 iş ilan numarası ile başvuruları elektronik ortamda kabul etmektedir. İstanbul şehri çalışma adresi olarak ilan edilmiştir.

kiyi-emniyet-personel-alimi.jpg

Deniz Trafik Operatörü Alımı Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak.

26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı iki yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama ve kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Kuruluşça yapılacak mülakat sınavına kadar ibraz edilmek üzere; İngilizce dil bilgisine yönelik ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az 60 puan almak veya ÖSYM tarafından buna denk kabul edilen yabancı dil belgesine sahip olmak ya da GASM tarafından düzenlenen Denizcilik İngilizcesi sınavından en az 75 veya kılavuz kaptan yeterliği ile fiili olarak herhangi bir kılavuzluk teşkilatında kılavuz kaptan olarak çalışıyor olmak.

Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emekliye ayrılmış olmamak. Bu kapsamda işe alınacak aday, Deniz Trafik Operatörü adayı olarak işe başlatılır. Uzakyol Kaptanı yeterlik belgesine ve en az 1 yıl deniz hizmeti tecrübesine sahip olmak.

Deniz Trafik Operatörü adayı olarak göreve başlatılacak personelden Gemi Trafik Hizmetleri Sistemlerinin Kurulmasına ve İşletilmesine İlişkin Yönetmeliği göre ilgili düzenlemeler kapsamında İdarece belirlenecek görev başı eğitimini görev alacağı hizmet bölgesindeki gemi trafik hizmetleri otoritesinin gözetiminde başarıyla bitiremeyenlerin iş sözleşmeleri 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca feshedilir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum