Kaymakamlıklar SVDV Kamu Personeli Alımı Başvurularını Alıyor

Kaymakamlıklar SVDV Kamu Personeli Alımı Başvurularını Alıyor

2021 yılı kamu personeli alımı kapsamında birçok ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Vakıf ilan aracılığıyla Kaymakamlıklar 2 farklı SYDV 8 sözleşmeli işçi alımı ilanı yayınlayarak başvuruları kabul ediyor.

SYDV Kamu Personeli Alımı Duyuruları

Gaziantep SYDV İlanları

Vakıf ilan sayfası üzerinden Belediyeler veya kamu kurumlarına kamu personeli alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Resmi sayfa üzerinden yayınlanan ilana göre Kaymakamlıklar personel alımları yapıyor. Gaziantep SYDV bünyesine 3 büro görevlisi alımı ve 4 sosyal yardım inceleme görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu.

Kütahya SYDV İlanı

Kütahya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının paylaşmış olduğu ilana göre kurum bünyesine istihdam etmek üzere 1 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacağı ilana çıktı.

Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adaylar için başvurular haberimizin başvuru şartlarının altında yer alan link üzerinden e-Devlet üzerinden T.C kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra başvuru yapacağı ilin ilanına başvurularını yapacaklardır. Başvuru yapacak adaylar sadece online olarak yapıla bilecek olup şahsen veya posta yolu ile yapılacak başvurular kurum tarafından kabul edilmeyecektir.

Başvuru Tarihleri

Başvuruda bulunacak adaylar için Kütahya SYDV ilanına başvuru yapacak adaylar için başvurular 25 Ağustos tarihinde sona ereceği belirtilmektedir. Gaziantep SYDV ilanına başvuru yapacak adaylar için ise başvurular 26 ağustos tarihinde sona erecektir.

Başvuru Şartları

Gaziantep İlanı: en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olma, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olma, 35 yaşını tamamlamamış olma, TCK 53 maddesi şartlarını taşıma, şartları aranmaktadır.

Kütahya İlanı: En az b sınıfı sürücü belgesine sahip olma, 35 yaşından gün almama, iyi derecede bilgisayar kullana bilme, görevini devamlı yapmasına engel durumunun bulunmaması şartları aranmaktadır.

Öğrenim Şartları

Gaziantep büro personeli alımı: Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden iktisat, işletme, kamu yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, sosyoloji, halkla ilişkiler, sosyal hizmetler, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümlerinin birinden mezun olma şartı aranmaktadır.

Gaziantep S.Y.İ.G personeli alımı: üniversitelerin sosyoloji, halkla ilişkiler, sosyal hizmetler, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümlerinin birinden mezun olmak şartı aranmaktadır.

Kütahya ilanı: üniversitelerin herhangi birinden 4 yıllık mezun olma şartı aranmaktadır.

Not: Başvuruda bulunacak adaylar için bu ilanlarda ikamet şartı aranmaktadır.

Başvuru adresi: https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.