Katip Çelebi Üniversitesi yüksek maaşla 6 kamu personeli alımı

Katip Çelebi Üniversitesi yüksek maaşla 6 kamu personeli alımı

Katip Çelebi Üniversitesi tarafından yayınlanan güncel ilanlarla yüksek maaşla 6 personel alımı başvuruları devam ediyor. Üniversiteye kamu personeli alımı şartları neler? Hangi kadrolara atama yapılacak?Haberimizde.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi tarafından yapılan resmi iş ilanı ile bünyesine 6 kişi yüksek maaşlı sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıyor. Alınacak kamu personelleri tam zamanlı çalıştırılacak rektörlükte yapılacak yazılı sınavla işbaşı yaptırılacak.

Hangi branşlarda personel alınacak maaşı ne kadar olacak?

Alınacak 6 sözleşmeli personel 1 kişi kıdemli yazılımcı aylık brüt sözleşme ücreti katsayı tavanı 2,4 katına kadar, 2 kişi tecrübeli yazılımcı 2,0 katına kadar, 2 kişi Yazılım Geliştirici 1,5 katına kadar, 1 kişi tecrübeli sistem yöneticisi 3,0 katına kadar maaş verilecek.

Başvuru Şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşıması, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması,

Belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması,

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı 2 katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunması Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınacak,

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemesi, belge olarak öğrenilen programlama dillerinin belirtildiği onaylı lisans veya lisansüstü transkript belgesi veya mezun olunan bölümden alınan eğitimi yapılan programlama dillerini belirten onaylı yazı, çalışılan yerden alınan ve kullanılan programlama dillerini gösteren onaylı yazı veya eğitim kurumlarından alınan kurs katılım sertifikaları gibi belgeler kabul edilecek,

Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmaması,

Yapılacak inceleme ve soruşturma sonunda Bilişim Personeli olmalarına engel bir durumu bulunmaması,

Süresi içinde başvurması şartları bulunmaktadır.

izmir-katip-celebi-personel6.jpg

Başvurular nasıl yapılacak?

Başvurular 09 Şubat 2021 tarihinde başlamış olup 09 Mart 2021 tarihleri arasında 09 Mart 2021 tarihi  mesai bitimine kadar okulun internet sitesi BilisimPersoneliBasvuru adresiden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvurulan pozisyona ait aranan şartlar için başvuru İçin İstenilen Belgeler başlığında belirtilen belgeler başvuru sisteminde ilgili alanlara yüklenecektir.

Başvuru için gerekli belgeler yüklendikten sonra Başvuruyu Tamamla butonunu kullanarak başvuru işlemi tamamlanacaktır. Bu duyuruda belirtilen esaslara uygun olmayan, faks veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Başvuru işlemlerinin hatasız, eksiksiz ve duyuruda belirtilen hususlara uygun olarak yapılmasından adayın kendisi sorumlu olacak.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.