Katip Çelebi Üniversitesi 4 Personel Alımı

Katip Çelebi Üniversitesi 4 Personel Alımı

Üniversite iş ilanları ile kamuya personel alımı! Katip Çelebi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 sözleşmeli memur alımı yapıyor. Alınacak personeller nasıl başvuru yapacak? Kim başvurabilecek?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi tarafından yayınlanan en son kamu iş ilanı ile üniversiteye bağlı birimlerde istihdam edilecek ve maaşları özel bütçeden verilmek üzere 4 en az lise mezun tekniker ve teknisyen kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak personellerin seçimi yazılı veya sözlü yapılmadan KPSS puanı sıralamasına göre yapılacak.

Alınacak personeller tekniker ve teknisyen alarak alınacak

İklimlendirme ve soğutma önlisans mezunları arasından ve binaların ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri ile debili klima sistemleri konusunda 4 yıl çalışmış olan 1 kişi tekniker olarak alınacak.

Doğalgaz ısıtma ve sıhhi tesisat önlisans mezunu ve güç trafoları ile ilgili bir işte 4 yıl tecrübeli olan, kalorifer ateşçiliği belgesi olan, bilgisayar işletmenliği ve ilk yardım sertifikası milli eğitim onaylı ve E sınıfı sürücü belgesinin 4 yıllık olması şartı ile 1 tekniker personel alınacak.

Cephe sistemleri ve PVC doğrama lise mezunu adaylardan alüminyum veya pvc doğrama ve kapı pencere aksaklıklarını tamir edebilecek ve mezuniyet alanında 4 yıl iş tecrübesi olanlar arasından 1 Teknisyen personel alınacak.

İç mekan ve mobilya bölümü lise mezunları arasından ahşap malzemelerinin demontaj ve montajını yapabilecek makine kullanımında 4 yıl iş tecrübesine sahip adaylar arasından 1 teknisyen kadrosuna personel alınacak.

isci12.jpg

Başvuru yapacak adayların 18 yaşını tamamlaması şart

Başvuru yapacak adayların;

Başvuru tarihi son olacak şekilde 18 yaşını doldurmuş olması,

Askerliğini yapmış, askerlik yaşına gelmemiş ya da askerlik hizmetini erteletmiş olması,

Görevini yapmasını engelleyecek akıl hastalığı olmaması,

Son yapılan KPSS sınavından en az 55 puan almış olması şartları bulunmaktadır.

Başvurular posta yolu ile yapılabilecek

Başvuru şartlarını taşıyan ve başvuracak adayların 20 Mart 2021 ile 03 Nisan 2021 tarihleri arasında üniversitenin internet adresi üzerinden başvuru için istenilen belgeleri temin etmesi ve üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen veya posta ile göndermesi başvuru için yeterli olacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.