Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Personeli Alacak

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Personeli Alacak

Sağlık personeli alımı Resmi Gazete’de yapılan ilana göre Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi yüksek maaş ile kamu personeli alımı yapılacağı halka açık bir şekilde duyurdu. Başvuru yapacak adaylar için İşte detaylar.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına kamu personeli alımı yapılmaya devam ediyor. 2021 yılı personel alımları kapsamında Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi personel alımı yapacağını resmi gazete tarafından ilan etti.

Yapılan açıklamada alınacak personellerin 1 adet büro personeli, 2 adet Diğer sağlık personeli ve 1 adet sağlık teknikeri olmak üzere toplamda 4 adet personel alımının gerçekleştirileceği açıklandı.

Başvuruda bulunacaklar için başvuruda gerekli olan belgeler ve şartlar tam olduğu sürece başvuru yapmaya engel bir durum olmadığı belirtildi.

Başvurular Nasıl Ve Hangi Tarihler Arasında Yapılır?

Başvurular Karamanoğlu Mehmetbey üniversitenin web sayfasında yer alan duyurular bölümünden elektronik ortamda online olarak yapacaklardır. Şahsen veya başka türlü yapılacak müracaatlar reddedilecektir.

Başvuruda kimlik, e-Devlet Kapısından da alınabilecek mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, yabancı dil belgesi, SGK tescil ve hizmet dökümü ve ilave belgeleri sisteme okunaklı şekilde yüklenmesi gerektiği paylaşılan ilanda belirtildi.

Adaylar başvurularını, ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde yani en geç müracaatlar 6 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştire bileceklerdir.

Aranan Şartlar

Başvuruda aranan şartlar olarak “kamusal haklarından mahrum olan adaylar ilana başvuru yapamayacaktır” denildi.

SGK kurumlarının her hangi birinden emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak gerekmektedir.

Öğrenim Şartları

Büro Personeli Alımı: personel yönetimi, insan kaynakları yönetimi veya insan kaynakları bölümlerinden herhangi birinden ön lisans mezunu olmak gerekiyor.

Diğer sağlık personeli: sağlık laboratuvarı, tıbbi laboratuvar, tıbbi laboratuar teknikleri, tıbbi laboratuvar teknikleri bölümlerinden herhangi birinden ön lisans mezunu olmak gerekiyor.

Sağlık teknikeri: patoloji laboratuvar teknikleri veya patoloji laboratuar bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.