Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Kamu Personeli Alımı 11 Ekim Son

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Kamu Personeli Alımı 11 Ekim Son

Personel alımı kapsamında yayımlanan ilanlara göre Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi büro personeli, sağlık teknikeri ve sağlık personeli alımı başvuruları 11 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi sözleşmeli 1 büro personeli alımı, 1 sağlık teknikeri alımı ve 2 diğer sağlık personeli alımı ile beraber toplam 4 personel alımı yapacağını ilan etti. Kılavuzu incelemeden işlem yapmayınız.

Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup 18 yaşını doldurmuş olup 40 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması ve affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı ve yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmaları gerekmektedir.

Erkek adayların askerliğini yapmış olması veya muaf olup ertelenmiş olması gerekmektedir. 2020 KPSS P93 sınavına girmiş olması isteniyor. Herhangi bir sosyal güvenlik kurum veya kuruluşlarından emeklilik yaşlılık almıyor olmaları gerekmektedir.

Bu şekilde belirtilen şartları taşıyan adaylar başvurularını belirtilen tarihler arasında belirtilen adres üzerinden yapılacaktır.

Başvuru Özel şartları

Büro personel olarak başvuru yapacak adayların insan kaynakları, personel yönetimi, insan kaynakları yönetimi ön lisans programlarının birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Diğer sağlık personeli alımı için başvuru yapacak adayların sağlık laboratuvarı, tıbbi laboratuvar, tıbbi laboratuvar teknikleri, tıbbi laboratuvar teknikleri ön lisans bölümlerinin birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Sağlık Teknikeri unvanı için başvuru yapacak adayların ise patoloji laboratuvar, patoloji laboratuvar teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Karaman şehri başvuru şartlarını taşıyıp başvuru yapacak adaylar başvurular e devlet üzerinden yapılacaktır. Başvurular 11 Ekim 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.