Kamu’ya 65 hastane personeli alımı başvuruları 14 Mayıs son

Kamu’ya 65 hastane personeli alımı başvuruları 14 Mayıs son

Kamu hastanesine 65 hastane personeli alımı başvuruları alınmaya devam ediliyor. Alımda sınav yapılmayacaktır. Alımı hangi kamu hastanesi yapıyor? Öğrenim durumları ve tüm diğer şartların neler olduğu detayları yazımızda…

Kamu’ya Hastane Personeli Alımı Başvuruları 14 Mayıs Son

Ankara Hacettepe Üniversite hastanesi 65 kamu personeli alımı yapıyor. Üniversite hastanesi alımı sınavsız yapacak. Alım ünvanları çok çeşitli olup sadece taban puanı olmadan KPSS sıralaması ile yapılacak.

Hemşire alımı 54 kişi için başvuru şartları: KPSS P3 puanı olması, adayların lisans hemşirelik veya sağlık bilimleri hemşirelik bölümü ya da hemşirelik yüksekokulu mezunu olması gerekmektedir.

Diyetisyen alımı 2 kişi için başvuru şartları: KPSS P3 puanı olması, lisans beslenme ve diyetetik bölümü veya beslenme ve diyetetik yüksekokulu mezunu olması gerekmektedir.

Fizyoterapist alımı 1 kişi için başvuru şartları: KPSS P3 puanı olması, lisans sağlık bilimleri fakültesi fizyoterapi ve rehabilitasyon mezunu olmaları gerekmektedir.

Sosyal çalışmacı alımı 1 kişi için başvuru şartları: lisans sağlık bilimleri fakültesi veya iktisadi ve idari bilimler fakültesi sosyal hizmet mezunu olmaları gerekiyor.

Diyaliz tekniker alımı 3 kişi için başvuru şartları: KPSS P93 puanı olması, önlisans diyaliz bölüm mezunu olmaları gerekmektedir.

Sağlık teknikeri görüntüleme alımı 1 kişi için başvuru şartları: önlisans tıbbi görüntüleme teknikleri mezunu olması istenmektedir.

Laboratuvar teknikeri alımı 2 kişi için başvuru şartları: Adayların önlisans tıbbi laboratuvar teknikleri bölüm mezunu olması gerekiyor.

İlk ve acil yardım teknikeri alımı 1 kişi için şartlar: önlisans ilk ve acil yardım bölüm mezunu olması şartları bulunmaktadır.

Erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması ve 1986 ile sonrası doğumlu olan adaylar başvuru yapabiliyor.

Başvuru şekli

Adaylar 14 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar hacettepe.edu.tr internet adresi üzerinden elektronik olarak başvuru yapılması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.