Kamuya 37 Memur ve Personel Alımı (5-8 Bin TL Maaşla)

Kamuya 37 Memur ve Personel Alımı (5-8 Bin TL Maaşla)

Kamu 5000 TL ile 8000 TL maaş ile kamu personeli alımı ilana yayınlandı. Yayınlanan ilana göre 37 kişi 4 şehre istihdam edilecek. Adaylarda aranan artlar kılavuz ile birlikte sunuldu.

Kamu Personeli Alımı 37 kişi için başvurular alınıyor. Devlet kurumu tarafından alımlar kooperatif görevlisi alımı ve mühendis alımı olarak yapılacak.

Tarım Kredi Kooperatifleri Konya Birliği kamu personeli alımı yapacak. Paylaşılan ilanda toplama 2 farklı unvanda 37 adet kamu personelinin alınacağı belirtiliyor.

Başvuruda bulunacak kişilerin Konya Bölge Birliği tarafından yapılan açıklamada alınacak personellerin unvanı kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi alımları yapılacak. Başvurularda toplamda 37 kişi alımı yapacak.

Başvuru Genel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, medeni hakları kullanmasına engeli bulunmama ve 30 yaşından büyük adaylar ilana başvuru yapamayacaktır.

Başvuruda bulunacak erkek adaylar için herhangi askerlik ile ilişkisinin bulunmaması, kamusal haklarından mahrum olan adaylar ilana başvuru yapamayacaktır.

Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olan kişiler ilana başvuru yapamayacak olup çalışmaya hak kazanan kişilerin yurdun her yerinde çalışmayı kabul etmesi şartı aranmaktadır.

Şehir Listesi

Başvuru yapacak kişiler için ilana göre alımı yapılacak şehirler Aksaray, Karaman, Konya ve Niğde illerine kamu personeli alımı yapılacak.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuruda bulunacak kişiler için başvurular bu gün 23 Ağustos tarihi itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 9 Eylül 2021 tarihinde yapılacaktır.

Başvurular online olarak sadece başvuru metninde belirtilen mail adresine online olarak yapıla bilecektir. Online dışında yapılacak şahsen veya postalı yollar kurum tarafından yapılan açıklamada kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum