Kamuya 31 İlde Atama Yöntemiyle 51 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Kamuya 31 İlde Atama Yöntemiyle 51 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Kamu kurumu 31 İl kamu personeli alımı ilanları başvuruları alınacak. Kamu personel alımı için şehir tablosu kılavuz ile birlikte sunuldu. En az lise mezunu olan adaylar kamu memur alımı ilanına nasıl başvuru yapacağı şartları verildi.

Kamuya 31 İl 51 Kamu Personeli Alımı

Lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar bu ilanları kaçırmayın. İlana göre Yüksek Seçim Kurulu zabıt katibi alımı, arşiv memuru alımı, santral memuru alımı ve teknisyen alımı yapacağını ilan etti. Adaylar bu alımlara bu hafta 8 Aralık’ta başvuru yapabilecek. Aşağıda bulunan cep uygulamamız üzerinden ilanları kaçırmayın. Kılavuzu incelemeyi unutmayın.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Detayları

Başvurular 08 Aralık 2023 tarihinde saat 10:00’da başlayıp, 17 Aralık 2023 tarihinde saat 23:59:59’da sona erecektir.

Başvurular e-Devlet üzerinden “Yüksek Seçim Kurulu-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya Kariyer Kapısı internet adresinden (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) elektronik olarak yapılacaktır.

Adaylar her bir kadro ve ünvan için yalnızca bir adet başvuru yapabileceklerdir.

Taşra teşkilatına; Zabıt Katibi ve Teknisyen ünvanları için başvuracak adaylar; ekli listede belirtilen sadece bir yer için başvuruda bulunabilecek ve tercih ettiği yer bazında yapılacak sıralamaya katılacak olup, birden fazla yer için başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.

Merkez teşkilatına; Arşiv Memuru ve Santral Memuru ünvanları için başvuracak adaylar; belirtilen ünvanlar için tek başvuruda bulunabilecek olup, birden fazla ünvan için başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.

(Kurumumuzun merkez teşkilatı Ankara ilinde bulunmakta olup, Kızılay Mahallesi, Ihlamur Sokak, No:4 Sıhhıye – Çankaya/ANKARA adresinde hizmet vermektedir.)

Aşağıda sunduğumuz iş ilanları kılavuzu içerisinde bulunan tablo ve başvuru şartlarını incelemeden işlem yapmayınız.

YSK Personel Alımı Kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.