Kamu Lise Önlisans Mezunu Kadrolu Memur ve Teknik Personel Alımı

Kamu Lise Önlisans Mezunu Kadrolu Memur ve Teknik Personel Alımı

Kamu kurumu lise önlisans mezunu adaylar arasından kadrolu memur ve teknik personel alımı yapacağını duyurdu. Memur alımı ilanlarına kimlerin başvuru yapacağı detayları adayların erişimine kılavuz şeklinde sunuldu.

Kamu lise önlisans mezunu memur alımı ilanları yayınladı. İlana göre teknik personel alımı ve zabıta memuru alımı olarak yapılacak. Yozgat İli Çayıralan Belediyesi atama yöntemi ile bu alımı gerçekleştirecek.

Zabıta Memur Alımı 2 kişi için başvuru şartları; Herhangi bir Ortaöğretim (Lise) programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması isteniyor.

Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri Belediye tarafından yapılacak.

Zabıta memuru kadrosu için sınavın yapıldığı tarihte otuz (30) yaşını doldurmamış olması isteniyor.

Tekniker alımı 1 kişi için başvuru koşulları; İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi Önlisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekiyor.

Başvuru Şekli ve Detayı

Adaylar 2 Ağustos 2021 tarihinden 6 Ağustos 2021 tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde (08:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00) Çayıralan İlçesi, Avcılar Mah. Atatürk Cad. No:8 ÇAYIRALAN/YOZGAT adresinde bulunan Çayıralan Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne müracaatlarını yapabileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.