Kamu Kurumuna 18 bin TL Maaş İle Personel Alımı

Kamu Kurumuna 18 bin TL Maaş İle Personel Alımı

Kamu personel alımı ilanları kapsamında son dakika devlet personel alımı duyurusu yapıldı. Açıklanan duyuru ile Süleyman Demirel Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

Güncel kamu personel alımı ilanları genelinde açıklanan duyurular ile birlikte Süleyman Demirel üniversitesi bünyesinde istihdam sağlanmak üzere sözleşmeli yazılım geliştirme uzmanı alımı yapılacağı bildirildi.

Süleyman Demirel Üniversitesi Memur Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı sayılması

Erkek adayların askerlik ile vazifelerini tamamlamaları gerekmektedir.

Dört yıllık Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği gibi alanlardan mezun olunması gerekmektedir.

Yazılım tasarımı ve geliştirmesi ile büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi alanından minimum 3 yıl meslek deneyimine sahip olması.

Bilgisayar çevre birimleri ve donanımlarıyla bilgi sahibi olan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

ASP.NET MVC veya ASP.NET Core teknolojisinden bilgili olunması

Nesne yönelimli programlama, tasarım kalıpları, solid prensipleri ve temiz kod yazma kavramları hakkında bilgi edinilmesi.

İlişkisel veri tabanları ile uygulamalı geliştirmiş ve ileri düzeyde SQL bilgisine hakim olunması.

Kurumsal uygulama geliştirme konusunda deneyimli. Birim test yazma konusunda bilgi sahibi olunması. Ekip çalışmasına uygun, disiplinli, yeni teknolojileri öğrenmeye meraklı ve çözüm odaklı olunması gerekmektedir. Tercihen mobil platformlar için(Android, ios) uygulamaları geliştire bilmesi.

Ekip çalışmasına uyumlu olabilecek, ofis ortamındaki disipline ayak uydurması, yeni teknolojileri takip edebilmesi.

Üniversite Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihi

30 Haziran 2022 tarihine kadar adaylar Süleyman Demirel üniversitesine Daire başkanlığına şahsen müracaat gerçekleşecektir veya posta yolu ile yapılacaktır. Posta yolu ile gecikmelerde rektörlük sorumlu değildir kişi sorumlu tutulacaktır.

Bilişim Personeli Alımı İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

Diploma veya mezuniyet belgelerini E-devletten karekotlu şeklinde. Yabancı okullardan mezun olanlar ise denklik belgesi. Minimum İki güncel programlama dilini bildiğini gösteren belge. İstenen alanlarla ilgili sertifikalar ve tecrübe gösteren hizmet döküm belgesi. Kimlik kartı. Askerliğini gösterir belgesi. Sosyal hizmetler dökümü.

Başvuru Kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.