Kamu Kurumları 8412 Memur, İşçi ve Personel Alımı İlanları

Kamu Kurumları 8412 Memur, İşçi ve Personel Alımı İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları 8412 memur, işçi ile personel alımı ilanları yayınlanarak başvuruları alıyor. Tarım ve Orman Bakanlığı, BAYKAR, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ile Kamu Hastanesi ilanları olarak erişime açıldı.

Kamu Kurumları 8412 Memur Alımı, İşçi Alımı ve Personel Alımı Yapıyor!

Kamu kurumlarında iş arayan kişiler bu ilanları iyi inceleyiniz. Her ilanda ayrı branş ve başvuru şartları bulunuyor. Hangi ilana başvuru yapacağınızı iyi değerlendirin. Bütün ilanları inceleyerek başvuru yapmayan adaylar hak kaybına uğrayabilir.

BAYKAR Personel Alımı İş İlanları

BAYKAR İnsan Kaynakları tarafından en az lise mezunu olan adaylar arasından personel alımı yapılacağı duyuruldu. BAYKAR Milli S/İHA Sistemleri Ar-Ge ve Üretim Tesisi İstanbul adresine istihdam sağlanıyor. Adaylar kolay başvuru yapabilmesi için başvuru linkini ilanın sonunda verdik. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek. İşe alınacak kişiler İstanbul Avrupa yakasında bulunan üretim tesislerinde çalışacaktır. BAYKAR işçi alımı nasıl yapılacağı sunuldu. Başvuru detayları için tıklayın.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü KPSS’siz kamu personeli alımı

Yayınlanan ilana göre 14 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar başvurusu alınacak. Teknik personel alımı ilanı başvuru şartları ile yapacağı görevleri adayların erilişine sunuldu. Hayvancılık Desteklemesi Hakkında 15.09.2023 tarih 32310 sayılı Resmi Gazete’de Yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı (Karar Sayısı 7613), Halk Elinde Hayvan Islahı Ülkesel Projesi Uygulama Esasları Yönergesi ve 2024 Yılı Uygulama Esasları Talimatı ile ‘Halk Elinde Hayvan Islahı Ülkesel projesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 1 (bir) Proje Teknik Elemanı alımı yapılacaktır. Tarım ilanı detayları için tıklayın.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İlanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü KPSS’siz 12 personel alımı yapacağını ilan etti. KPSS’siz personel alımı İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınlanarak başvuru kabul ediyor. Adaylar başvurularını 9 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor. Gemi Trafik Operatörü Alımı: Türk vatandaşı olmak. Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak. İlan detayları için tıklayın.

Kamu Hastanesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi gazete ilanına göre Recep Tayyip Erdoğan Üniversite Hastanesi 5 branşta memur alımı ve sağlık personeli alımı yapılıyor. Hemşire, tekniker ve şoför alımları bu ilanın içerisinde bulunuyor. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek.

Hastane İş İlanları Genel Başvuru Şartları: 2022 yılı KPSS (B) grubu lisans öğrenimi düzeyinde KPSSP3; ön lisans öğrenimi düzeyinde KPSSP93; ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenimi düzeyinde KPSSP94 puan türünden sınava girmiş olmak. İlan detayları için tıklayın.

Tarım Bakanlığı 5500 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sona Erecek!

Tarım ve Orman Bakanlığı Taşra teşkilatı hizmet birimlerine 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında istihdam edilmek üzere Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) sonucuna göre ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile toplam 5500 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Tercih yapılabilecek sözleşmeli personel pozisyonlarının ve başvuru şartlarının bulunduğu KPSS-2024/4 Tercih Kılavuzu ÖSYM’nin https://www.osym.gov.tr sitesi üzerinden yayınlanmıştır. İlan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum