Kamu KPSS 60 Puanlı Devlet Personeli Alımı

Kamu KPSS 60 Puanlı Devlet Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yeni iş ilanları ile KPSS 60 puan şartlı devlet personeli alımı yapılacak. 2020 yılı KPSS puanı esas alınacak bu personel alımı başvuru şartları neler? Başvurular nasıl yapılacak?

Devlet Personeli alımı için yayınlanan son iş ilanları ile kamu ya KPSS 60 puan şartlı yeni personel alımı yapılacak. Yapılacak kamu personeli alımı için adayların 2020 KPSS puanı esas alınacak ve alınacak kişiler sözleşmeli olarak istihdam edilecekler.

Kafkas Üniversitesi tarafından yapılan ilan ile Üniversitenin Uygulama ve Araştırma merkezinde maaşları üniversite özel bütçe kalemlerinden karşılanacak ve KPSS puan sıralaması yapılarak sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Kafkas Üniversitesi Boş Kadrolar ve Ünvanlar

Sağlık teknikeri olarak alınacak 1 ağız ve diş sağlığı teknikeri adaylarının KPSS den 60 puan almış olması, meslek yüksekokullarının Ağız ve Diş Sağlığı bölüm mezunu olanlar arasından alınacak.

Diş Tabibi olarak alınacak 1 kişi adaylarının diş hekimliği fakültesi mezun olası şartı bulunmakta.

Alınacak Personellerin 2020 KPSS P93 puanı esas alınacak, çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamayacak.

Başvuru yapacak adayların son bir yılda herhangi bir kurumda sözleşmeli personel statüsünde çalışmamış olması,

Personel adaylarına yapılacak olan arşiv araştırması sonucunun olumlu olması halinde atama işlemleri yapılacak.

Üniversite Personel Alımı Başvuruları

Üniversite personel alımı başvuruları için şartları taşıyan adayların 03 Aralık 2021 tarihi ile 17 Aralık 2021 tarihleri arasında üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen veya posta yolu ile yapılması gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.