Kamu İdaresi 18-50 Yaş 20 Beden İşçisi ve Şoför Alımı

Kamu İdaresi 18-50 Yaş 20 Beden İşçisi ve Şoför Alımı

Kamu İdaresi tarafından İŞKUR kurumdışı üzerinden yayınlanan ilanda 18-50 yaş aralıklarından 20 beden işçisi ve şoför alımı yapılacağı duyuruldu. Kamu personeli alımı İŞKUR iş ilanları başvurusu nasıl yapılacak.

18-50 yaş arası şoför ve beden işçisi alınacak. Kamu idaresi tarafından İŞKUR kurumdışı iş ilanına göre 2 farklı unvanda kamu personeli alımı yapılacağı 20 kişilik kontenjana verildi. Kamu İdaresi personel alımı hangi şartlarda yapılacağı açıklandı.

Yayınlanan ilanda İŞKUR iş ilanları Beylikdüzü Belediyesine alım gerçekleştirilecek olup alınacak kontenjanlar ise 15 Beden işçisi ve 5 çöp kamyonu şoförü olmak üzere kadro dağılımı yapılmış olup çalışmaya hak kazanan adayların daimi nitelikte çalışacakları belirtildi.

Beden İşçisi ve Şoför Alım Şartları

Beden İşçisi: başvuru yapacak adayların emekli olmamış olması, affa uğramış dahi olsa belirli suçlardan mahkum olmama, en az ilkokul mezunu olma ve 45 yaşını geçmemiş olma şartları ile 15 beden işçisi alımı yapılacaktı.

Çöp Kamyonu Şoförü Alımı: şoför olarak hizmet etmek isteyen adayların en fazla 50 yaşında olması, E ve D sınıf ehliyet belgesine sahip olan adaylar, en az 10 yıl ağır vasıta kullanmış olma, askerlik ile ilgisi olmama, esnek ve vardiyalı çalışma sistemine uygun olma şartları aranıyor.

Kamu İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuru kılavuzunda yer alan mail adresi üzerinden CV nin İstanbul Beylikdüzü Belediyesine iletecek şekilde online olarak elektronik ortamda gerçekleştirilecektir.

Başvurular 10 Ocak tarihinden tarihinden itibaren alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 28 Şubat 2022 tarihine kadar belirtilen şekilde gerçekleştirile bilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum