Kamu Bülten! 6.500 TL maaşla 77 belediye personeli alımı ilanları

Kamu Bülten! 6.500 TL maaşla 77 belediye personeli alımı ilanları

Yüksek maaşla 77 Belediye personeli alımı ilanları yayınladı. Kamu bülten yerel yönetimler tarafından yayınlanan ilana göre alınacaklara ortalama 6.500 TL maaş verilecek. Memur alımı başvuruları nasıl yapılacak. Adaylar hangi tarihte başvuru yapacak.

Kamu Bülten; 6.500 TL maaşla Belediye personeli alımı ilanları yayınladı. 77 personel alımı Yerel Yönetimler resmi internet sayfasında yayınlanarak duyuru yapıldı. Adayların başvurusu nasıl yapılacağı açıklandı. Memur alımı hangi unvanlarda yapılacağı detayları şöyle;

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

Başvurular 08 Mart 2021 ile 12 Mart 2021 tarihleri arasında saat 16:00'a kadar (10:00-12:30 / 13:00-16:00 saatlerinde) Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler/İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne yapılacak. Başvuru şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla veya elektronik ortamda bahcelievler.bel.tr internet adresinden yapılabilecektir. Zabıta Memuru kadrolarına yapılacak başvuruların ise; adayların başvuru için gerekli belgelerle birlikte belirtilen adrese şahsen başvurması gerekmektedir.

memur-kamu.jpg

MEMUR ALIMI 10 KİŞİ

Her hangi bir önlisans veya lisans mezunu olması ve KPSS 60 puanı en az olması gerekmektedir.

ZABITA MEMURU ALIMI 50 KİŞİ

Önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca en az KPSS 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ALIMI 5 KİŞİ

Herhangi bir önlisans ve lisans programından mezun olmak. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya bitirdiği okulun ders müfredatında en az iki dönem bilgisayarla ilgili ders aldığını belgelemek veya bilgisayara ilişkin konularda kurumlarca açılan en az 60 saatlik hizmet içi eğitimlere katılıp başarılı olduğunu gösterir belgeye sahip olmak.

ŞEHİR PLANCISI ALIMI 3 KİŞİ

Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun olmak.

MİMAR ALIMI 3 KİŞİ

Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Mimarlık bölümünden mezun olmak.

MÜHENDİS ALIMI 6 KİŞİ

Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin inşaat, harita, elektrik ve makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak.

MÜRACAAT ŞARTLARI

Belediye Zabıta Yönetmeliği’nin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+ -) 10 kg. dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.