Kamu Belediye 6 Bin TL Maaşla 27 Sosyal Hizmet, Memur ve Tahsildar Alımı

Kamu Belediye 6 Bin TL Maaşla 27 Sosyal Hizmet, Memur ve Tahsildar Alımı

Kamu personel alımı yapılacağı duyuruldu. Belediye 6 bin TL maaşla sosyal hizmet personeli, memur ve tahsildar alımı yapıyor. Türkiye genelinden başvuru alınacak.

Kamu Sosyal Hizmet, Memur ve Tahsildar Alımı Duyurusu

Bafra Belediye kamu personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere sosyal hizmet personeli, mühendis, şehir bölge plancısı, memur, tahsildar,  zabıta memuru alımı yapacağını ilan etti.

Başvuru Şartları;

Adayların görevini yapmasına sağlık sorunu, beden engeli veya başka bir engeli bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru Özel Şartları;

Adayların 2021 KPSS sınavına girmiş olmaları gerekmektedir, zabıta memuru alımı için adayların zabıta olmaya herhangi bir engeli bulunmaması gerekmektedir, erkle adayların 1.67 boyunda olması kadın adayların 1.60 boyunda olmaları gerekmektedir. KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olan adaylar başvuru yapa bilecektir.

Adayların 20 yaşını doldurmuş olması 30 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

tahsildar-alimi-veznedar.jpg

Öğrenim Şartları

Mühendis alımı için adayların üniversitelerin elektrik mühendisliği lisans programlarından mezun olmaları, üniversitelerin çevre mühendisliği lisans programlarından mezun olmaları, üniversitelerin makine mühendisliği lisans programlarından mezun olmaları gerekiyor.

Üniversitelerin inşaat mühendisliği lisans programlarından mezun olmaları, üniversitelerin şehir ve bölge planlama lisans programlarından mezun olmaları, üniversitelerin mimarlık lisans programlarından mezun olmaları gerekmektedir.

Memur alımı için adayların basın yayın iletişim bilimleri siyaset bilimi ve kamu yönetimi, yerel yönetimler lisans bölümlerinden birinde mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 1- 15 Ekim arasından Samsun Bafra Belediyesinin resmi internet sayfası üzerinden yapabileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum