Kamu Belediye 5278 TL Maaşla Memur Zabıta İtfaiyeci Alımı

Kamu Belediye 5278 TL Maaşla Memur Zabıta İtfaiyeci Alımı

Türkiye genelinden başvuru yapılacak yeni ilanlar yayınlanıyor. Tefenni Belediye Başkanlığı paylaşılan ilanda KPSS en az 60 puan şartı ile memur, zabıta ve itfaiyeci alımları yapacak.

Türkiye genelinden başvuru kabul edilen personel alımı ilanı yayınlandı. Kamu kurumlarında istihdam edecekler için yeni kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Yayınlan ilanda Tefenni Belediye Başkanlığı memur alımı, itfaiyeci alımı ve zabıta memuru alımı yapılacak. Alınacak personellerin toplam 4 adet olduğu belirtildi.

Unvanlar sırasıyla 1 adet memur, 1 adet zabıta memuru ve 2 adet itfaiye eri alımı olmak üzere toplamda 4 adet memur alımı yapılacaktır.

Özel Şartlar

Başvuru yapacak adaylar için başvuru yapacağı unvanın gerektirdiği öğrenim şartını taşıma, 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından gerektirdiği KPSS puanına sahip olma şartları aranmaktadır.

Zabıta ve İtfaiye için erkeklerde en az boy şartı olarak1.67 metre boyunda olmak ve 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve en az sınıf sürücü belgesine sahip olanlar arasında alım yapılacaktır.

Öğrenim Şartları Neler

Memur: maliye, muhasebe ve maliye veya maliye muhasebe bölümlerinden herhangi birinden en az lisans mezunu olmak gerekiyor.

Zabıta Memuru: işletme, iktisat veya kamu yönetimi bölümlerinden herhangi birinden lisans mezunu olmak gerekiyor.

İtfaiye Eri: herhangi bir ön lisans mezunu olmak gerekmektedir.

Genel Şartlar

Başvurular 3 farklı yöntemde yapılacaktır.

Online müracaat etmek isteyenler için online başvurular başvuru kılavuzunda belirtilen mail adresi üzerinden online olarak elektronik ortamda yapılacaktır.

Şahsen veya posta yolu ile yapılacak müracaatlar Tefenni Belediye Başkanlığı (Yokuş Mah. Burdur Cad. No: 2 Tefenni / Burdur) adresine istenilen belgelerin iletilmesi ile yapılacaktır.

Başvurular 11 Kasım 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanacak olup en geç müracaatlar 15 Kasım 2021 tarihinde mesai saatleri içerisinde yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.