Kamu Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı Başvuruları 18-22 Mayıs

Kamu Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı Başvuruları 18-22 Mayıs

Kamu kurumu acil yardım ve afet personeli alımı iş ilanları yayınlayarak başvuruları nasıl alacağını duyurdu. Adaylar başvurularını 18-22 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapabilir. Kimler bu ilana başvuru yapabileceği şartları paylaşıldı.

İSPER acil yardım ve afet personeli alımı (saha personeli alımı) için iş ilanları yayınlandı. Kamu daimi statüde 7 kişi başvuruları nasıl alacak. Başvurular elektronik olarak alınacak. Aday başvurusunu 18 ile 22 Mayıs 2021 tarihleri arasında başvuru kabul edilecek. Başvuru için ikamet şartı aranmıyor.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 18-22 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuracak aday İSPER sayfası üzerinden işlem yapacak. başvuru formuna öz geçmişini ilave etmesi gerekiyor.

Başvuru Şartları Neler?

Adayların vatandaşlık belgesi olması, kamu kurumundan yasaklı olmaması gerekiyor. Lisans ve önlisans tabloda belirtilen okul bölümü mezunu olması ve güvenlik araştırması olumlu olması gerekiyor.

Başvuru İçin İstenen Belgeler

Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur. Adaylar başvuru sırasında diploma noter örneğini sunacak.

Erkekler adaylar için askerlik durum belgesi olması gerekmektedir. görev yapmasına engel sağlık sorunu bulunmaması gerekiyor. Adaylardan 2 adet fotoğraf istenmektedir.

kamu-acil-yardim-ve-afet-personeli-alimi-basvuru.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.