Kamu 41-46 Üst Yaş Sınırlı 2 Devlet Memuru Alımı

Kamu 41-46 Üst Yaş Sınırlı 2 Devlet Memuru Alımı

Kamu kurumlarında kadrolu devlet memuru alımı ilanları yayınlanmaya başlandı. 41 üst yaş sınırlı yeni iki ilan yayınlandı. Yayınlanan ilana göre Dışişleri Bakanlığı alımları gerçekleştirecek.

Devlet memuru olma yeni şartları yayınlandı. 41 üst yaş sınırı ile bu alım gerçekleşecektir. Kamu kurumu Dışişleri Bakanlığı 2 devlet memuru alımı yapacağını ilan etti. Bakanlık başvuruları nasıl alacağı detayları 2 farklı kılavuz şeklinde sundu.

Başvuru Genel Koşulları

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olması isteniyor. En az lise mezunu olması gerekiyor. Kamu haklarından yoksun bulunmaması gereklidir.

Erkekler için askerliğini yapmış olmak veya yapmış sayılması ve her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel durumu bulunmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemek (Sağlık Kurulu Raporu istihdam edilecek adaylardan istenir).

Çok iyi derecede İspanyolca veya İngilizce ve Türkçe bilmesi gerekiyor.

Bilgisayar ve uygulamalarını kullanabilmesi isteniyor.

Londra Büyükelçiliği Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Başvuruları

Başvurular en geç 15 Haziran 2021, Salı günü mesai bitimine kadar Büyükelçilik “43 Belgrave Square London SW1X 8PA United Kingdom” adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09:00-12:30 ve 14:00-16:00 saatleri arasında) şahsen yapılabilir.

Madrid Büyükelçiliği Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Başvuru Şekli

Büyükelçilik Calle Rafael Calvo No:18/ 2A-B 28010 Madrid adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09:00-17:00 saatleri arasında) şahsen yapılabilir. Postayla yapılan başvurularda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan Büyükelçilik sorumlu değildir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.