İTKİB İdari Memur Alımı ve Şoför Alımı (Lise, Ön lisans ve lisans mezun)

İTKİB İdari Memur Alımı ve Şoför Alımı (Lise, Ön lisans ve lisans mezun)

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İTKİB) personel alımı duyurusu yayınladı. İdari memur, şoför, uzman yardımcısı ve hizmetli kadrolarına alım yapacak. İTKİB personel alımına lise, ön lisans ve lisans mezunu başvurur.

Lise, Ön Lisans, Lisans Mezun İTKİB İdari Memur Alımı ve Şoför Alımı Duyurusu

İstanbul Tekstil Ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği personel alımı yapıyor. Uzman yardımcısı 5, idari memur 5, idari memur (engelli) 1, şoför 1 ve hizmetli 1 olmak üzere toplam 13 kişi alım yapılıyor.

Şoför alımı ve hizmetli alımı en az lise mezunu adaylar arasından alım yapacak. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS lise puanı olması gerekmektedir. Şoför alımında B sınıfı ehliyet isteniyor.

İdari memur alımı (engelli) en az ön lisans mezunu olması ve EKPSS sınavına girmiş olması gerekiyor.

İdari memur alımı normal olanlar için; siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, iletişim ve mühendislik fakülteleri ile diğer dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin kamu yönetimi, uluslararası ticaret, matematik, istatistik ekonometri bölümleri lisans mezunu olması gerekmektedir.

Uzman yardımcısı alımı siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, iletişim ve mühendislik fakülteleri ile diğer dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin kamu yönetimi, uluslararası ticaret, matematik, istatistik ekonometri bölümleri lisans mezunları başvuracak.

Genel Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olması gerekmektedir. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması istenmektedir.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak ve görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmama gerekiyor.

TİM ve İhracatçı Birliklerinden veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 4857 sayılı İş Kanunu'nun 25'inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmayanların başvurusu alınacak.

Başvuru Şekli ve Tarihi

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği en geç 30 Haziran 2021 saat 16:00'a kadar şahsen ya da posta yoluyla yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.