İstiklal Üniversitesi Güvenlik Tekniker ve Personel Alımı 4-6 Bin Maaş

İstiklal Üniversitesi Güvenlik Tekniker ve Personel Alımı 4-6 Bin Maaş

İstiklal Üniversitesi Rektörlüğün tarafınca yayınlamış olduğu ilana göre kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 kişilik boş kontenjanın doldurulması amacıyla alım gerçekleştirilecek.

Güvenlik Görevlisi, Tekniker, Destek Personeli ve Personel Alımı Duyurusu

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğü tarafınca yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesine bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere belirli unvanlarda kamu personeli alımı yapılacaktır.

İş ilanlarını görüntülemek isteyenler için bu ilan kamu ilan sayfası üzerinden halka açık bir şekilde yayınlanmıştır.

Alımı yapılacak unvan olarak 1 Kişilik tekniker alımı, 1 kişilik teknisyen alımı, 6 kişilik destek personeli alımı ve son olarak 4 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu.

Güvenlik Görevlisi Alım Şartları

Üniversitelerin güvenlik hizmetlerinde çalışmak üzere lise veya dengi okulların herhangi birinden mezun olma, güvenlik görevlisi için gerekli kanunlarda belirtilen şartları taşımak ve yaş şartı olarak 30 yaşını geçmemiş olma şartı ile 4 adet güvenlik görevlisi alımları yapılacaktır.

Destek Personeli Alım Şartları

Lise veya dengi okulların herhangi birinden mezun olma, evrak taşıma işlerinde çalışa bilecek ve en az 35 yaşını geçmemiş olma şartı ile 6 adet bay bayan personel alımları yapılacak.

Teknisyen Alım Şartları

Lise veya dengi okulların ahşap teknolojisi alanı ve dallarından mezun olma mesleğe dair en az 1 yıl deneyimli olma şartı olmak üzere bay bayan 1 adet teknisyen alımları yapılacaktır.

Tekniker Alım Şartları

Öğrenim şartı olarak internet ve Ağ Teknolojileri, Multimedya ve Network Teknolojisi herhangi birinden ön lisans mezunu olmak, ve en az 1 yıl deneyim olmak şartı ile 1 tekniker alımı yapılacaktır.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvurular istenilen belgeler ile birlikte bu ilan resmi gazete yayınlandıktan sonra 15 gün içerisinde online olarak https://personelilan.istiklal.edu.tr/ adresinde elektronik ortamda yapıla bilecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum