İstanbul Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı Başvuruları 12 Temmuz

İstanbul Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı Başvuruları 12 Temmuz

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli 9 kamu personeli alımı sınav duyurusun yaptı. Üniversite sınav ilanına göre başvuruları başlamış ve 12 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar devam edecektir.

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli 9 Kamu Personeli Alımı Sınav Duyurusu

Kamu personeli alımı için ilan yayınlanarak adayların erişimine kılavuz açıldı. Kılavuza göre başvurular anlık olarak başlamış olup 12 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar devam edecektir. Adaylarda aranan özel ve genel şartlar açıklandı.

Başvurma Şekli ve Adresi

Başvurular 28 Haziran 2021 tarihinde başlamış ve 12 Temmuz 2021 tarihi mesai bitimine kadar istanbul.edu.tr internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Başka yöntem ile başvuru kabul edilmeyecektir.

Öğrenim Durumları

Lisans dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Bu açıklanan durumlar dışında fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Ortak Genel Şartları

İyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilmek,

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelikte belirtilen özlük hakları ve diğer kuralları kabul etmek,

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak.
Mevcut projelere/yazılımlara hızlı adapte olmak ve geliştirmek, güçlü iletişim ve problem çözme yeteneklerine sahip olmak,

Yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek,

Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak.

Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.