İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ 6 Büro Görevlisi Alacak

İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ 6 Büro Görevlisi Alacak

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere büro görevlisi alımı yapılacaktır. İTÜ personel alımı şartları nedir?

Kamu iş ilanları kapsamında yeni yılda hız kesmeden yayınlanıyor. Son paylaşılan ilana göre İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesine kamu personeli alımı yapılacağı kamu bülten sayfası üzerinden ilan edildi.

Yayınlanan iş ilanları ile İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesine alınacak personellerin unvanının büro görevlisi ve teknisyen olduğu 4 kişilik büro görevlisi alımı için ayrılmış olup kalan 2 kontenjanda teknisyen olduğu belirtilmiştir.

İTÜ Personel Alımı Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adaylar için başvurular kurumun web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurup başvuruda gerekli olan belgelerin de eklenmesi sureti ile şahsen veya posta yolu ile İTÜ’ ne yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için başvuru tarihleri ise yapılan açıklamaya göre bu ilan yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde belirtilen şekilde yapılacaktır.

İTÜ Büro Görevlisi alım Şartları

Teknisyen alım şartı olarak adayların liselerin elektrik elektronik teknolojisi alanı ve dallarından mezun olması gerekiyor, 2020 yılı KPSS sınavından en az 50 puan almış olma şartları ile teknisyen alımları yapılacaktır.

2 kişilik büro görevlisi alımı için üniversitelerin maliye, muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları, muhasebe ve vergi uygulamaları, insan kaynakları, personel yönetimi, insan kaynakları yönetimi bölümlerinden herhangi birinden ön lisans mezunu olma ve KPSS sınavından 60 puan almak gerekmektedir.

Kalan 2 kişilik büro görevlisi alımı için ise gazetecilik, gazetecilik ve kitle iletişimi, gazetecilik ve halkla ilişkiler, basım ve yayımcılık, basın ve yayın, basın ve yayımcılık, basın-yayın, halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve tanıtım, görsel iletişim tasarımı, görsel iletişim, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı, radyo, sinema ve televizyon, yeni medya, yeni medya ve gazetecilik, yeni medya ve iletişim medya ve iletişim, çizgi film ve animasyon, fotoğraf, dijital oyun tasarımı, iletişim ve tasarım, halkla ilişkiler ve tanıtım, gazetecilik, reklamcılık, sinema ve televizyon, yeni medya, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümü, uluslararası ilişkiler bölümlerinden herhangi birinden mezuniyet şartı aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum