İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi Kamu Personeli Alım Başvurusu

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi Kamu Personeli Alım Başvurusu

Resmi gazete üzerinde personel alımları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan personel alımı ilanına göre İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi daimi kamu personeli alımı gerçekleştirilecek.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi resmi gazete üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kamu personeli alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar olarak kurumun yaptığı açıklamaya göre yazılım geliştirme uzmanı alımı yapılacağı belirtildi.

Nasıl Başvurulur

Başvuru yapacak adaylar için İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası Zemin Kat Avcılar/İSTANBUL adresine haberimizin en son paragrafında yer alan başvuruda gerekli belgeler ile birlikte bu gün 5 Ağustos 2021 tarihi itibari ile başvurularını gerçekleştirmeye başlaya bilecek olup en geç müracaatlar ise 19 Ağustos 2021 tarihinde mesai saatleri arasında gerçekleştirileceği belirtildi.

Başvuru İçin Aranan Nitelikler

Genel Şartlar: Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi konusunda en az 5 yıllık deneyime sahip olma, Bilgisayar donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgilere ve belgelere sahip olma, erkek adaylar için askerlikten muaf olma şartlarının da arandığı belirtildi.

Öğrenim Şartları

Başvuru yapacak adayların Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olma şartları aranıyor. Başvuru yapacak kişiler arasında yurt dışı mezunu olanlar için YÖK tarafından alınan denklik belgesi istenilmektedir.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru formu, Özgeçmiş/CV, Nüfus Cüzdanı, belirtilen bölümlerinden mezun olduğunu gösteren mezuniyet belgesi veya denklik belgesi, Kamu personeli seçme sınavı sınav sonuç belgesi, Askerlik durum belgesi, Başvuruda aranan özel şartların gerektirdiği belgelere sahip olma, SGK hizmet dökümü, Güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğine ilişkin belge belgelerinin arandığı belirtildi.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum