İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Memur ve Kamu Personeli Alacak

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Memur ve Kamu Personeli Alacak

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kamu personeli alımı yapacağını açıklandı. 7 farklı unvanda 29 memur alımı ve kamu personeli alımı yapılacak açıklaması yapıldı. Lise önlisans ve lisans mezunları nasıl başvuru yapacak.

29 Memur Alımı ve Kamu Personeli Alımı Üniversite İlanı

Türkiye genelinden bu ilana başvuru kabul edilecek. 2021 yılı personel alımları kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarına yapılmaya devam ediyor. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 farklı unvanda 29 adet kamu personeli alımı personel alınacak.

Alımı yapılacak unvan olarak 3 büro personeli, 3 büro görevlisi, 3 büro işçisi, 6 destek personeli, 6 temizlik görevlisi, 8 koruma ve güvenlik görevlisi bay, 3 bayan güvenlik görevlisi olmak üzere toplamda 29 personelin temini yapılacağı açıklandı.

Büro Görevlisi Alım Şartları

Adayların öğrenim şartı olarak herhangi birinden lise- ön lisans- lisans mezunu olması gerekiyor. 35 yaşını geçmeyen adayların alımı yapılacaktır.

Destek Personeli Alım Şartları

Adayların en az 35 yaşını geçmemiş olması, temizlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmama ve öğrenim şartı olarak en az lise ve dengi okullardan mezun olma şartı aranıyor.

Güvenlik Görevlisi Alımı Şartları

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Son Başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi  dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi belgesine sahip olma, vardiyalı çalışmaya engel hali bulunmama ve en az 30 yaşını geçmemiş olma şartı aranıyor.

Başvurular Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak adaylar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı 3.Kat Beştepe Mah. 192090 Nolu Cad.6/1 27010 Şahinbey/GAZİANTEP adresine istenilen belgelerin iletilmesi yolu ile yapılacaktır.

En geç başvurular 15 Kasım 2021 tarihine kadar yapılabilecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.