İŞKUR’dan Sınavsız Kurayla Büro Memuru Alınacak

İŞKUR’dan Sınavsız Kurayla Büro Memuru Alınacak

İŞKUR aracılığı ile güncel ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Sınavsız kura ile büro memuru alımı yapılacağı açıklandı. En az lise veya dengi okullardan mezun olmuş kadın ve erkek adaylardan müracaatların kabul edileceği belirtildi.

İŞKUR İş İlanları

Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere idari işlerden sorumlu büro memuru alımı yapacağını açıkladı. 657 sayılı devlet memuru kanunu kapsamında işe alınacak olan personeller sürekli olarak istihdam edilecektir.

En az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre işe alınacak olan personeller KPSS puan şartı aranmadığı için noter kurası ve yapılacak olan sözlü sınav sonucuna göre belirlenecektir.

Kadın ve erkek adaylardan da müracaatları kabul edileceği açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Büro Personeli Alımı Başvuru Koşulları

İlana müracaat etmek isteyen adayların kamu kurum ve kuruluşlarına özel kanunlarda yer alan şartları taşıyor olması gerekmektedir.

İşe alınacak olan personeller 2 ay deneme süresine tabi tutulacaktır. Deneme süresinde istenilen başarıyı sağlayamayan adayların ise iş akdine son verilecektir.

Göreve başlayacak olan personelin görevini yapmasına engel olabilecek fiziksel veya ruhsal hastalığının olmaması istenmektedir. Söz konusu durum için sağlık raporu istenecek olup, bu rapor yalnızca atanmaya hak kazanan adaylardan talep edilecektir.

İlanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 31 yaşından gün almamış olmanız istenmektedir.
Bilgisayar operatörlüğü işletmenliği ve bilgisayar, hızlı klavye kullanımı sertifikası istenmektedir.

Büro İşçisi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Afyonkarahisar iş ilanları kategorisinde, Davulga Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan güncel ilana başvurular 6 Kasım 2023 tarih itibari ile başlamıştır. 5 gün başvuru süresi olarak tanınmış olup son başvuru tarihi 10 Kasım 2023 olduğu açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi aracılığı ile birlikte T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak e - şube üzerinden online olarak yapacaklardır. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvurularda değerlendirme aşamasına olmayacak ve kabul edilmeyecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.