İŞKUR Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Sona Yaklaşıyor

İŞKUR Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Sona Yaklaşıyor

İçişleri Bakanlığı bünyesince gerçekleşen sözleşmeli kamu personel alımı sona yaklaşmakta. Başvurular bitime çok kısa bir süre zarfı kalmış bulunuyor. Adayların kısa süre içinde başvuruda bulunmayan adaylar bir an önce müracaat etmeleri gerekiyor.

İçişleri Bakanlığı 9 istihdam sağlanmak üzere kontenjanlar açarak sözleşmeli kamu personel alımı sağlıyor. 24 Haziran 2022 tarihinde yayımlanan ilan bugün itibari ile saatler sayılarak başvurular son günlere kavuşuyor. Başvuruda bulunmayan adaylara son fırsat gün bitmeden müracaatlarını yapmaları gerekmektedir. Adaylar başvuru günü bittikten sonra müracaatlarını gerçekleştiremeyeceklerdir.

Kamu Personel Alımı Alınacak Branş Türü

Bilişim teknoloji Personeli, Kıdemli net yazılım uzmanı, Kıdemli Java Yazılım Uzmanı, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Java Yazılım Geliştirme, İş Zekası uzmanı.

Kamu Personel Alımı Müracaat Özel Koşulları Ve Genel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak Nüfus ediyor olunması.

Erkek personel adayların askerlik vazifeleriyle görevlerini tamamlayıp fiile icra etmiş olması gerekmektedir.

Dört yıllık bilgisayar mühendisliğin dallarından mezun olunması gerekmektedir.

Bilişim teknoloji eğitim fakültelerinden mezun olunmaları. Veya matematik fizik gibi eğitim dallarını bitirmeleri gerekmektedir.

5 yıllık tecrübe deneyime sahip olmaları. Alanla ilgili deneyimlerini gösteren Sosyal güvenlik kurumlarından hizmet döküm belgesi ve daha önce çalışan yerlerden nitelik belgesi istenmektedir.

Bilgi işlem birimlerinde takım lideri olarak en az 3 yıl çalışılmış olunması. SOA teknoloji hakkında bilgi hakimi olunması.

Çok Katmanlı mimari hakkında bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Belgeleme ve raporlama düzenleme işlerini takipte kala bilmek. İş organizasyonu yürüte bilmek.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli Tarihi

Başvurular 24 Haziran 2022 ila 30 Haziran 2022 tarihleri arasında başvurular alınacaktır. Adaylar internet adresinden İşe Alım Kariyer Kapısından girişlerini gerçekleştirerek adresinden kullanıcı girişi yapıldıktan sonra online olarak müracaatlar gerçekleşecektir. Adaylar sadece online kapıdan başvuruda bulunabilecek ve ayrıca posta-kargo veya mail yoluyla başvuruda bulunan adaylar geçersiz sayılacaktır.

İçişleri Bakanlığı kamu personel alımı Ankara şehrine yapacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.