İŞKUR İBB İlkokul Mezun 35 Kamu Personel Alımı

İŞKUR İBB İlkokul Mezun 35 Kamu Personel Alımı

Yayımlanan İŞKUR personel alımı ilanlarına göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapıyor. İlana göre Başvuru tarihleri açıklandı. Detaylar haberimizin içeriğinde.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 35 temizlik personeli alımı yapıyor.

İstanbul Büyük Şehir Boğaziçi Yönetim A.Ş. bünyesine en az ilkokul mezun 35 personel alımı için başvuru şartları açıklandı. Yapılan ilan açıklamalarına göre alınacak kamu personelleri daimi statüde alınacak olup adayların temizlik alanında tecrübeli olması ve vardiyalı sistem ile çalışabilmesi gibi özel şartları bulunmakta.

İlana göre alımı yapılacak 35 temizlik personeli adayları başvuruları kabul edildikten sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul genelinde görevlendirilecektir.

İŞKUR İş İlanı 35 Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

18 yaşını tamamlamış olmak.

En az ilköğretim mezunu olmak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, gibi yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Adayların vardiyalı çalışmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması gerekmektedir.

Temizlik alanında tecrübeli olmak.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli Ve Zamanı;

Başvurular 1 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 1 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://kariyer.ibb.istanbul/ adresi üzerinden belirtilen tarihler arasında elektronik ortamda yapılacaktır. Gerçeğe aykırı belge ve beyanda bulunan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

ibb-35-personel-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.