İŞKUR 5 Şehir Şubelerine 11 Personel alımı Başvuruları 27 Nisan

İŞKUR 5 Şehir Şubelerine 11 Personel alımı Başvuruları 27 Nisan

İŞKUR kendisine bağlı 5 şehirde 11 personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR şube müdürlüklerinde bu alınacaklara görev verilecektir. Başvuruları başlayan ilana son başvuru 27 Nisan 2021 açıklandı.

İŞKUR Müdürlüklerine 11 personel alımı yapılacak. İŞKUR şube müdürlükleri 5 şehir için ilana çıktı. Başvuru yapacaklar için şartlar ve tüm detaylar sunuldu. Son başvuru tarihi 27 Nisan olarak açıklanmıştır.

İŞKUR kendi bünyesinde Ankara, İstanbul, Adana, Gaziantep ve Şanlıurfa şehirlerine alım yapacak. Sadece Ankara şehri 3 kişi alacak diğer şehirler 2’şer kişi alacak.

kur-genel-mudurlugu-bina.jpg

Başvuruları Proje Destek Personelleri, Dünya Bankası’nın Danışman kılavuzlarında belirtilen bireysel danışmanların seçimi yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair İl adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 27 Nisan 2021 tarihinde saat 24.00’e kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla veya elden ulaştırılması gerekmektedir. Başvuru yapılan pozisyona ait referans numarası ve ilin adının yer almadığı ve süresinden sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir.

Projenin amacı geçici koruma altındaki Suriyelilerin ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde artırmaktır. İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan ilgili Daire Başkanlığı ve pilot illerde proje süresi boyunca görev almak üzere uygun proje destek personellerini davet etmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.