İŞKUR 200 IMD Kamu Personeli ve Memur Alacak

İŞKUR 200 IMD Kamu Personeli ve Memur Alacak

Türkiye İŞKUR Kurumu bünyesinde çalışacak 200 IMD kamu personeli ve memur alacak. Güncel olarak son dakika ilanı yayınlayan İŞKUR 200 kontenjanda personel alımı yapacağını ilan etmiştir.

İŞKUR kendi bünyesinde personel alımı yapacak. Yaklaşık 20-25 dakika önce ilan yayınlayan İŞKUR bünyesinde çalışmak üzere 200 adet boş kontenjanı kamu personeli ve memur alacak. Alımlar IMD olarak yapılacak.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvurular belli oldu ve başvuruları başlıyor. İŞKUR bilgisini alımı yapılacak unvanlar 10 kişilik kontenjanda destek personeli, taşra teşkilatına 111 adet koruma ve güvenlik görevlisi 79 adet destek personeli olmak üzere toplamda 200 adet boş kontenjana personel atamaları yapılacaktır.

İŞKUR Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak adaylar için başvuruları 25 Mayıs 2022 yani bu geceden itibaren 00.01'den alınmaya başlanacak olup en geç müracaatlar ise 3 Haziran 2022 tarihine kadar sona ermesi beklenmektedir.

Başvurular online olarak elektronik ortamda yarın açılacak olan başvuru ekranı linki üzerinden yapılacaktı. Haberimizin altında yer verdiğimiz başvuru ekranın içine giren adaylar bu gece yayınlanacak olan İŞKUR personel alımı ilanına yayınlandığı dakikadan itibaren başvurularını yapabileceklerdir.

Türkiye İş Kurumu Kamu Personeli Alım Şartları

Başvuruda bulunacak adaylar için başvuru şartları henüz belli olmamış olup aşağıda yer verdiğimiz başvuru ekranı linki üzerinden gece yayılacak ilan ile birlikte hem başvurular yapılabilecek hem de başvuru şartları orada belirlenecektir. Başvuru şartlarına sahip olan herkes ilana başvurularını yapabileceklerdir.

kur-200-imd-kamu-personeli-ve-memur-alacak.jpg

Alımlar İŞKUR Bünyesine yapılacaktır.

Başvuru ekranı.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.