İş Bankası Personel Alımı 2022 İş İlanları Başvuru Ekranı Açıldı

İş Bankası Personel Alımı 2022 İş İlanları Başvuru Ekranı Açıldı

İş Bankası tarafından personel alımı yapılacağı ilan edildi. 2022 yılı İşbank personel alımı iş ilanları başvuru ekranı açıldı. Banka tarafından alımlar hangi şartlarda ve nasıl yapılacağı detaylarını adaylar için yazdık.

İş Bankası Personel Alımı İş İlanları 2022 Duyurusu

İşbank personel alımı 2022 yılı başvuru ekranı açıldı. Adayların nasıl başvuru yapabileceği sunuldu. Aşağıda sunduğumuz şartları taşıyorsanız, sayfa sonunda sunulan başvuru ekranından işlem yapabilirsiniz.

Uyruk;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Askerlik;

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2022 Kasım ayına kadar tecil ettirmiş olmak. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2022 Ocak ayı içerisinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

Sağlık;

Sağlık durumu Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Hizmet Yükümlülüğü;

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımıyor olmak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Adli Sicil;

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.

Eğitim;

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerden en geç 30.06.2022 itibarıyla mezun olmak.

Yaş;

10.01.2022 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.( 10 Ocak 1992 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.).

Yabancı Dil;

Çok iyi derecede İngilizce bilmek, değerlendirme sürecinde yapılacak yabancı dil testinde gerekli başarıyı göstermek. Açıklama penceresinde yer alan ve geçerlilik süresi dolmamış sertifikalardan birisine sahip olanlar, online yabancı dil testinden muaf tutulur.

Katılım;

Bankanın yaptığı Sistem Uzmanı değerlendirme merkezi aktiviteleri veya herhangi bir mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve daha önce yapılan Sistem Uzmanı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

Başvuruları ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.