İş Bankası KPSS’siz Memur Alımı Yapacak! İşbank 4 Şehir listesi

İş Bankası KPSS’siz Memur Alımı Yapacak! İşbank 4 Şehir listesi

İş Bankası, yeni memur alımı yayımladı. Banka, şubelerinde görevlendirilmek üzere dört farklı şehirde memur alımı gerçekleştirecek. KPSS şartı olmadan başvuru nasıl yapılacağını derledik. İşte alım yapılacak İşbank şehir listesi ve başvuru şartları.

İş Bankası Memur Alımları

İş Bankası, yeni memur alımı ilanını yayımladı. Banka yılın ikinci yarısında yeni ilanlar yayımlamaya başladı. İlgili ilanlara göre, İş Bankası KPSS şartı olmadan dört farklı şehirde memur alımları yapacak. Başvuru şartlarını karşılayan adaylar, ilan detaylarına aşağıda yer verilen linkten başvuruda bulunabilecekler.

İş Bankası'nın duyurusuna göre, banka memur alımı şu şehirlerde gerçekleştirilecektir:

• İstanbul

• İzmir

• Antalya

• Bursa

İş Bankası Kurumsal şubelerinde, kurumsal müşteri ilişkileri yöneticisi olarak çalışacak uzman yardımcıları alımı yapılacaktır.

Uzman yardımcısı ne iş yapar?

İş Bankası Uzman Yardımcısı, kurumsal niteliklere ve boyutlara sahip firmalara yüksek kalitede hizmet sunmak amacıyla kurumsal müşteri ilişkileri yöneticisi olarak görev yapar. Müşterinin ihtiyaçlarını, sektörün dinamiklerini, müşteriye özgü özellikleri, faaliyetleri, yatırımları ve stratejilerini analiz ederek, müşterinin risk-getiri tercihlerini ve ihtiyaçlarını belirler. Aynı zamanda piyasalardaki gelişmeleri takip eder ve bunların müşterinin finansal portföyüne etkisini göz önünde bulundurur. Ayrıca, müşterinin risk ve kazanç düzeyindeki değişimleri inceler. Yönettiği müşteri portföyünün karlılığını artırmak ve yatırım portföylerinde revizyonlar yapmak için çalışmalar yürütür.

İşbank başvuru için aranan şartlar şunlardır:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak.

Herhangi bir kurum veya kuruluşta mecburi hizmet şartı bulunmamak.

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya askerlikle ilgisi olmamak.

Sağlık açısından görev yapmaya engel bir durumu olmamak.

Yaş şartı var mı?

18 Haziran 1993 ve sonrası doğanlar başvurabilirler. Başvuru tarihine kadar 30 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

Eğitim şartı nedir?

Adayların en az dört yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun olmaları gerekmektedir. İş Bankası, ilgili memur alımı ilanında mezun olunması gereken bölümleri ayrıntılı bir tablo halinde belirtmiştir. İngilizce sınavından puan almış olmak gerekmektedir.

Başvurular ne zaman yapılacak?

İş Bankası memur alımı başvuruları yalnızca İş Bankası kariyer sayfası internet üzerinden gerçekleştirilecektir. Başvuru süreci 18 Mayıs 2023 tarihinde başlamış olup en geç 18 Haziran 2023 tarihine kadar tamamlanmalıdır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.