İBB 70 Daimi Kamu İşçi Alımı Yapacak!

İBB 70 Daimi Kamu İşçi Alımı Yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 70 daim kamu işçi alımı yapacak. İŞKUR kurum dışı iş ilanları sayfası üzerinden iş ilanı yayınlayan İBB 70 kişilik kontenjanda işçi alımı yapacağını duyurdu. İBB iş ilanları için tıklayınız.

Kamu iş ilanları kapsamında İBB 70 daimi işçi alacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Boğaziçi Yönetim anonim Şirketi bünyesinde çalışmak üzere 70 daima kamu işçi alımı yapacak. 70 Daimi kamu işçi alımı için çok az şartlar aranıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz kişiler arasından 70 personel alımı yapılacaktır. Personel alımı olarak nitelendirilen meslek adı ise temizlik personeli alımı olarak belirlenmiştir. Yani İBB bünyesine 70 temizlik personeli alımı yapılacaktır. Çalışacak adaylar daimi nitelikte çalışacaktır. İşe alınacak olan adaylar, İstanbul ilinde istihdam edilecektir. Kamu iş ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar vardiyalı sistemde çalışacaktır. Tam zamanlı olarak çalışacaklar.

Başvuru yapacaklar için alımlar mülakat yolu ile yapılacak mülakat yer ve zamanı daha sonradan İstanbul kariyer sayfası üzerinden duyurulacak olup herhangi bir özel duyuru yapılmayacaktır.

İşçi Alımı Başvuru Şartları

Temizlik personeli alımı iş ilanlarına başvuru yapacak adaylar için adaylardan şartlar temizlik alanında tecrübeli olan yani daha önce temizlik konusunda deneyimli olma ve işçi olarak çalışacak kişinin vardiyalı sistemde çalışmasına engel oluşturabilecek herhangi bir problemi olmama şartları ile İBB bünyesine personel alımı gerçekleştirecektir.

Kamu Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır?

Başvuruda bulunacak adaylar için başvurular 21 Ekim 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanmıştır. En geç başvurular 1 ay içinde yani 21 Kasım 2022 tarihinde online olarak elektronik ortamda başvuru kılavuzunda yer alan adres üzerinden yapılacaktır. Farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

bb-70-daimi-kamu-isci-alimi-kilavuz-bilgisi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.